ŻYRARDÓW REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Wszyscy zainteresowani zamieszkujący

Żyrardów

, chcący dokonać

regeneracji koła dwumasowego

w swoim samochodzie mogą korzystać z naszych kompleksowych usług i do tego serdecznie zachęcamy. Układ sprzęgła i przeniesienia napędu w każdym samochodzie stanowi dosyć istotny element jego konstrukcji technicznej i z całą pewnością jego kondycja jest ważna dla każdego kierowcy.

Przeciętna żywotność koła dwumasowego to około 200 tysięcy kilometrów, niemniej jednak często okazuje się, że elementy takie jak tarcza sprzęgła, docisk lub wysprzęglik powinny zostać wymienione lub regenerowane już po znacznie mniejszym przebiegu. W naszym zakładzie centralnym istnieje możliwość dokonania diagnostyki układu sprzęgła i pełnej jego regeneracji.
  • rozmontowane koło dwumasowe
Tak jak już wspominaliśmy, konieczność naprawy sprzęgła wiąże się zawsze z koniecznością demontażu całej skrzyni biegów. W związku z tym, że jest to zabieg wymagający poniesienia określonych nakładów, warto jest zawsze kiedy taka możliwość nadarzy się w związku z koniecznością wymiany tarczy sprzęgła lub docisku, ewentualnie wysprzęglika, aby zwrócić uwagę na kondycję również i dwumasy. W przypadku, gdy jest ona w stanie wskazującym na znaczne wyeksploatowanie, nie warto jest montować całego układu z niesprawną dwumasą lecz rozwiązać ten problem poprzez albo zakupienie fabrycznie nowego koła dwumasowego, albo dokonanie jego regeneracji w naszym przedsiębiorstwie.
regeneracja koła dwumasowego Żyrardów
Zdecydowanie nie polecamy kupowania używanych kół dwumasowych, albowiem spotkaliśmy już wielu klientów, którzy zdecydowali się na takie właśnie rozwiązanie i później bardzo tego żałowali, albowiem kupiona część nadawało się na złom lub wystarczyła na przejechanie zaledwie kilkudziesięciu lub kilkuset kilometrów i problem znowu się pojawił.

W takim przypadku, oznacza to nic innego, jak po prostu wyrzucanie pieniędzy w błoto. Świadczone przez nas usługi regeneracyjne dotyczą nie tylko koła dwumasowego, ale również i elementów układu sprzęgła, czyli tarczy, docisku oraz wysprzęglika.

Jedynie dobra kondycja techniczna wszystkich elementów jest gwarancją tego, że sprzęgło będzie pracowało prawidłowo i w sposób efektywny przenosiło moment obrotowy z silnika poprzez skrzynię biegów na koła. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Żyrardów

i

regeneracja koła dwumasowego

leży w obszarze Twoich zainteresowań, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Żyrardowie
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.

Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013