REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ŻARY

Regeneracja koła dwumasowego ŻaryW przypadku, gdy zamieszkujesz
Żary i regeneracja koła dwumasowego znajduje się w obszarze Twoich zainteresowań, to oznacza, że odwiedzasz właściwą stronę internetową, gdyż nasza firma od wielu już lat zajmuje się profesjonalną regeneracją wielu podzespołów samochodowych, w tym także kół dwumasowych, zwanych popularnie dwumasami. Regeneracja kół dwumasowych, to proces wieloetapowy. W pierwszej kolejności, jak tylko koło dwumasowe trafi do naszego zakładu, dokonywane jest określenie jego dotychczasowego stanu technicznego. Dwumasa jest oceniana przede wszystkim pod kątem tego, czy obudowa jest w dobrym stanie, albowiem to tylko ona jest wykorzystywana w dalszych etapach.

Po zakończeniu tej części pracy i pomyślnej weryfikacji obudowy, dwumasa jest rozkładana na czynniki pierwsze, a w dalszej kolejności wszystkie znajdujące się w niej elementy odpowiedzialne za tłumienie drgań są wymieniane na fabrycznie nowe. Nie zastanawiamy się nad tym etapie, czy którykolwiek podzespół będący w środku nadawałby się do dalszego wykorzystania, gdyż jego wytrzymałość i żywotność będzie niższa, niż zastosowanych przez nas nowych elementów tworzących koło. Następna część technologii to montaż koła i szlifowanie powierzchni ciernej. W dalszej części koło dwumasowe jest poddane precyzyjnemu wyważeniu na specjalistycznej maszynie, a jest to o tyle ważne, gdyż koło dwumasowe podczas swojej pracy wiruje i jakiekolwiek nierówności w rozłożeniu jego masy spowodowałyby w bardzo krótkim czasie jego zniszczenie i również uszkodzenie znajdujących się w pobliżu elementów skrzyni biegów i silnika.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Żary
  • regeneracja koła dwumasowego Żary
regeneracja koła dwumasowego Żary
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Po tym zabiegu każde koło dwumasowe jest testowany i jeżeli zakończy się to pomyślnie, wystawiana jest gwarancja na 12 miesięcy bez limitu kilometrów, samo zaś koło jest odsyłane do kontrahenta. Naszymi klientami są nie tylko kierowcy indywidualni, ale również duża liczba warsztatów samochodowych, firm flotowych zatrudniających przedstawicieli handlowych, kurierów oraz dostawców rozmaitych towarów, ale co warto również w tym momencie podkreślić, również autoryzowanych serwisów wielu marek, doskonale rozpoznawalnych na krajowym rynku. Koła dwumasowe po regeneracji wytrzymują tyle samo, co fabrycznie nowe, a w wielu przypadkach znacznie więcej.

Nasze dwumasy jeżdżą po Polsce i również w wielu krajach poza naszymi granicami. Kilka lat temu uzyskaliśmy rekomendację wydawanego od ponad trzydziestu lat w kraju tygodnika motoryzacyjnego, którego Redaktorzy przyjrzeli się procesom technologicznym realizowanym w naszym zakładzie i stwierdzili pełen ich profesjonalizm. Oczywiście oznacza to, że tak realizowana regeneracja jest w pełni uzasadniona. Najprostszym rozwiązaniem, aby koło dwumasowe trafiło do naszego zakładu jest osobistego przywiezienie go. W wielu przypadkach, choćby z racji na odległość i koszt nie będzie to opłacalne i zasadne, dlatego można zamówić kuriera, który odbierze je z miejsca jego demontażu i odwiezie po regeneracji z powrotem. Zatem, jeśli zamieszkujesz

Żary

i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości skorzystania z naszych usług i sposobu dostarczenia do nas swojej dwumasy.
Znajdująca się obok mapa przedstawia drogę, która dzieli Żary od Zielonej Góry. Nie umieściliśmy jej tutaj przypadkowo, ale po to, aby przybliżyć Państwu drogę dzielącą te miejscowości, albowiem właśnie w Zielonej Górze jest zlokalizowana firma kurierska, gdzie można osobiście dostarczyć zapakowane

koło dwumasowe

kurierowi. Jak widzimy, najkrótsza droga wiedzie przez Nowogród Bobrzański i nie przekracza ona pięćdziesięciu kilometrów. Niektórzy Klienci decydując się na wykonanie regeneracji koła dwumasowego składają zlecenia danego dnia już po godzinie granicznej, aby mógł ich odwiedzić kurier i taka usługa będzie możliwa dopiero nazajutrz. Aby jednak zaoszczędzić czas i nie tracić całego dnia roboczego, niektórzy decydują się na zapakowanie koła i wizytę w firmie kurierskiej, a dzięki temu, już na drugi dzień koło dwumasowe będzie regenerowane i odesłane do Klienta.

Aby skorzystać z takiej opcji, konieczna jest jednak autoryzacja paczki, bez czego kurier nie przyjmie jej do wysyłki, a ewentualne opłaty byłyby znacznie wyższe. Zaznaczona na mapie kolorem niebieskim droga numer 27 przedstawia najkrótszą odległość dzielącą Żary i Zieloną Górę. Oczywiście, jeżeli zamieszkujecie Państwo dowolną inną miejscowość na terenie województwa lubuskiego, opcja skorzystania z oferowanego przez nas wariantu samodzielnego przywiezienia paczki kurierowi jest również możliwa.
AQUARESS 2013