REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO TARNÓW

Regeneracja koła dwumasowego TarnówNie wszyscy o tym wiedzą, ale koła dwumasowe występują nie tylko w silnikach diesla, ale również tych zasilanych benzyną. W obydwu przypadkach ich funkcja jest taka sama, czyli tłumienie drgań skrętnych generowanych przez silnik oraz ochrona skrzyni biegów przed tymi właśnie drganiami oraz nadmiernym przeciążeniem. W obydwu przypadkach przebieg, jaki można uzyskać na kole dwumasowym jest zbliżony i wynosi około dwustu tysięcy kilometrów. Duży wpływ na to, na jak długo koło dwumasowe w naszym aucie wystarczy ma styl jazdy samego posiadacza auta.

Zbyt agresywne przemieszczanie się z całą pewnością nie służy dobrze żadnemu podzespołowi w aucie, zaś koła dwumasowe nie są w tym zakresie żadnym wyjątkiem. Dzięki płynnej i spokojnej jeździe,

koło dwumasowe

z pewnością ma duże szanse na uzyskanie przebiegu znacznie przekraczającego 200 tysięcy kilometrów. Koła dwumasowe w benzynach i dieslach dotykają te same symptomy wyeksploatowania i zużycia.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Tarnów
Jako profesjonalny serwis oferujemy państwu regenerację wielu części samochodowych, w tym także m.in.

kół dwumasowych

, określanych często dwumasami.

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także warsztaty samochodowe i klientów flotowych z terenu obszaru całego kraju - wszystkich obsługujemy w taki sam sposób, tak więc nie ma najmniejszego znaczenia skąd jesteś.

Regeneracja koła dwumasowego

wykonana powinna być z równolegle przeprowadzoną inspekcją tarczy sprzęgła oraz docisku, ponieważ, jak niektórzy być może wiedzą, zużyte te właśnie elementy mogą przyczynić się do szybkiego zużycia koła dwumasowego, nawet, jeśli kupimy fabrycznie nowe!

Jeżeli zamieszkujesz

Tarnów

lub inne miasta na terenie województwa

małopolskiego

zachęcamy cię do kontaktu z nami.
  • regeneracja koła dwumasowego Tarnów
regeneracja koła dwumasowego Tarnów
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013