PIOTRKÓW TRYBUNALSKI REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Jeżeli zamieszkujesz

Piotrków Trybunalski

na terenie obecnego województwa łódzkiego i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

, możemy oprócz tego zaproponować Ci również regenerację docisku oraz tarczy sprzęgła. Gdy stan techniczny układu przeniesienia napędu w Twoim samochodzie budzi jakieś wątpliwości i nie jesteś pewien, czy jest on już wyeksploatowany, możemy zaproponować Ci wizytę w którymś z rekomendowanych przez nas warsztatów samochodowych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Ponieważ na rynku motoryzacyjnym działamy w Polsce już od wielu lat, współpracujemy z licznymi serwisami samochodowymi, również autoryzowanymi, tak więc możemy zaproponować Ci wizytę w warsztacie, który może być zlokalizowany blisko miejsca Twojego zamieszkania.
  • regeneracja koła dwumasowego Piotrków Trybunalski
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także kół dwumasowych, zwanych popularnie dwmasami.

Obsługujemy klientów indywidualnych i warsztaty samochodowe z terenu całego kraju – bez znaczenia jest z jakiego miasta do
nas dzwonisz – każdego Klienta obsługujemy zgodnie z tym samym standardem - możemy pomóc każdemu w wielu sytuacjach i przy wielu usterkach.


Regenerację koła dwumasowego

powinn przeprowadzać się jednocześnie
wraz z naprawą tarczy sprzęgła i docisku, gdyż te elementy, jeśli są zużyte
mogą powodować szybkie wyeksploatowanie się koła dwumasowego (także nowego).

JEŻELI ZAMIESZKUJESZ

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

, CZY MOŻE INNEĄ MIEJSCOWOŚĆ W WOJ. ŁÓDZKIM, ZAPRASZAMY CIĘ DO KONTAKTU Z NAMI.
regeneracja koła dwumasowego Piotrków Trybunalski
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

Jest to bardzo niedobre rozwiązanie, gdyż zużyty docisk nie przykleja się całą płaszczyzną cierną do dwumasy, tylko jej niewielkim fragmentem. Ponieważ przenoszone obciążenie jest nadal w tej samej wielkości ale poprzez mniejszą powierzchnię styku, to w układzie przeniesienia napędu na skutek tego bardzo mocno wzrasta temperatura, znacznie powyżej górnej granicy dopuszczalnej granicy. Na skutek tego, smar odporny na wysokie temperatury znajdujący się wewnątrz koła dwumasowego ulega przegrzaniu i traci swoje właściwości smarne, przyczyniając się do tego, że będące w środku wyprofilowane sprężyny pracują na sucho. Od takiego stanu, do zniszczenia się koła dwumasowego, choćby poprzez przetarcie się jego obudowy dzieli nas już krótki okres czasu. W takim przypadku może zdarzyć się, że nasze auto zostanie unieruchomione podczas jazdy. W gorszym przypadku uszkodzić może się skrzynia biegów lub wał korbowy. Już wielokrotnie z takimi przypadkami spotykaliśmy się, tak więc jeżeli zdecydujesz się na regenerację koła dwumasowego, koniecznie niech Twój mechanik sprawdzi również, w jakim stanie jest docisk, tarcza oraz wysprzęglik.

Oprócz regeneracji dwumasy zajmujemy się także regeneracją docisków, tarcz sprzęgła i wysprzęglików. Polega to, w pierwszym przypadku, czyli docisku na szlifowaniu powierzchni ciernej, dzięki czemu uzyskujemy idealną płaszczyznę, którą przylega on do dwumasy, poprzez co przenoszone obciążenia rozkładają się na większą powierzchnię, a temperatura pracy całego układu jest prawidłowa. W przypadku tarczy sprzęgła jej regeneracja polega na założeniu nowych okładzin. W naszej firmie zakładamy tylko i wyłącznie oryginalne okładziny. W przypadku wysprzęglika można również dokonać jego regeneracji, bądź kupić nowy.

Oprócz możliwości zregenerowania wszystkich elementów układu przeniesienia napędu, możemy również umożliwić Państwu zakup nowych podzespołów, zarówno w układzie sprzęgła jak i każdych innych, do wszelkich czynności związanych z naprawą samochodu.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Piotrków Trybunalski
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013