REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO WŁOCŁAWEK

Regeneracja koła dwumasowego WłocławekInteresuje Cię regeneracja koła dwumasowego? Zamieszkujesz Włocławek na terenie województwa kujawsko-pomorskiego?

Jeżeli tak, to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy w stanie dokonać regeneracji praktycznie wszystkich kół dwumasowych. Oczywiście nie każde koło dwumasowe nadaje się do regeneracji, ponieważ w niektórych przypadkach ich uszkodzenia dotyczące obudowy tego podzespołu kwalifikują go jedynie na złom.

Jeżeli masz wątpliwości, czy objawy dotyczące wyeksploatowanej i zużytej dwumasy występują także w Twoim samochodzie, możemy zarekomendować Ci rzetelny warsztat w Twojej okolicy, który sprawdzi w jakim stanie jest układ przeniesienia napędu w Twoim samochodzie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Włocławek
  • regeneracja koła dwumasowego pod Włocławkiem
regeneracja koła dwumasowego Włocławek
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Nasi klienci, których interesuje

regeneracja koła dwumasowego

, bardzo często chcieliby wiedzieć w jaki sposób ta usługa w naszej firmie jest przeprowadzana. Otóż w pierwszej kolejności, gdy koło dwumasowe do regeneracji trafia do nas, dokonujemy inspekcji wizualnej obudowy, sprawdzając, czy nie ma ona żadnych pęknięć, gdyż takie objawy dyskwalifikują całkowicie dwumasę do regeneracji.

Jeżeli etap ten zostanie już wykonany i nie stwierdzimy żadnych nieprawidłowości, to w dalszej kolejności dwumasa jest rozkładana, a wszystkie znajdujące się jej wnętrzu podzespoły są zastępowane fabrycznie nowymi. Kolejny etap, to złożenie koła dwumasowego oraz jego precyzyjne wyważenie. Etap ten jest szczególnie istotny, ponieważ koło dwumasowe przenosząc duże obciążenia nieustannie obraca się podczas pracy silnika i jakiekolwiek nierównomierne rozłożenie masy mogłoby przyczynić się do jego uszkodzenia, bądź do uszkodzenia innych elementów układu przeniesienia napędu.

Oczywiście opis, w jaki sposób wykonujemy regenerację koła dwumasowego, to tylko skrótowe przedstawienie poszczególnych czynności. W praktyce oczywiście jest to nieco bardziej skomplikowane, a tak przeprowadzona regeneracja mogłaby być określona mianem rekonstrukcji, gdyż tak właściwie, to ze starego koła wykorzystujemy jedynie obudowę, natomiast cały środek jest wymieniany.

Oczywiście w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości dotyczących tego, w jaki sposób przebiega regeneracja koła dwumasowego, zapraszamy do kontaktu telefonicznego naszymi serwisantami, podczas której w rozmowie będzie również możliwość zamówienia naszej usługi.
AQUARESS 2013