POZNAŃ - REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO - DWUMASY - WOJ. WIELKOPOLSKIE
Wiele usterek dotykających

koła dwumasowe

wynika z błędów popełnianych przez kierowców, a skutkuje to szeroką gamą usterek, do których zaliczyć możemy:

- przegrzanie koła zamachowego (masy wtórnej) – to niedomaganie wystąpić może na skutek złego posługiwania się sprzęgłem, jakim może być jazda na ślizgającym się sprzęgle. W takim przypadku pracujące powierzchnie cierne rozgrzewają się ponad normalną temperaturę pracy, czego efektem są przebarwienia i drobne pęknięcia na powierzchni koła. Jak łatwo wywnioskować, nadmierna temperatura oznaczać może przyczyniać się do utraty właściwości smaru znajdującego się wewnątrz koła, czyli elementy tłumiące drgania są narażano na pracę bez odpowiedniego poślizgu i właściwego smarowania – oczywiście spowoduje to szybkie zużycie koła. Wiadomość pozytywna, które z tego wynika jest tak, że takie

koło dwumasowe

nadaje się z dużą dozą prawdopodobieństwa do

regeneracji i naprawy

w naszym serwisie.

- przetarcie

koła dwumasowego

, jak sama już nazwa wskazuje oznacza utratę pierwotnych właściwości dwumasy na skutek powstania otworu w obudowie, co bardzo łatwo jest ocenić już po kilku sekundach pobieżnej inspekcji wizualnej koła dwumasowego. Dziura w obudowie dyskwalifikuje koło dwumasowe do jakiejkolwiek regeneracji i oznacza definitywny koniec jego żywota. Przez ubytek w obudowie wydostaje się najczęściej smar, co również jest łatwo stwierdzić, elementy wewnątrz dwumasy zaczynają pracować na sucho, co przekłada się na ich niemal natychmiastowe zniszczenie. Często przyczyna tego rodzaju uszkodzenia dwumasy leży po stronie kierowcy, a wynikać może z ekstremalnego przeciążenia układu przeniesienia napędu.

  • regeneracja koła dwumasowego Poznań


Naszą ofertę regeneracji kół dwumasowych kierujemy do kierowców poruszających się po terenie całego kraju, w tym oczywiście do zamieszkujących Poznań i woj. wielkopolskie. Procedura regeneracji wygląda tak, że zostawiasz auto u swojego mechanika, który dokonuje demontażu dwumasy, my naszym kurierem zabieramy ją do nas, dokonujemy regeneracji i po tej czynności dostarczamy pod wskazany adres.


Jeżeli nie masz zaufanego serwisu, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Ponieważ na rynku jesteśmy już od wielu lat, wyselekcjonowaliśmy na terenie całego kraju ponad 160 godnych zaufania warsztatów, które współpracują z nami. Jeśli zechcesz możemy polecić Ci kilka z nich, w których Twoje koło dwumasowe zostanie zdemontowane i po regeneracji zamontowane. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Poznaniu


Naszym Klientom przypominamy, że

regeneracja koła dwumasowego

to jedno, natomiast sama

dwumasa

to tylko pierwszy element układu przeniesienia napędu, poza którą istnieją jeszcze: docisk i tarcza sprzęgła. O ile po wyglądzie tarczy łatwo jest wnioskować o ewentualnej konieczności jej regeneracji, o tyle aby ocenić stan docisku należy skorzystać z liniału dzięki któremu dopiero można mieć pewność o jego sprawności.

Klientom zamieszkującym

POZNAŃ

i okolice w obszarze woj.

wielkopolskiego

polecamy nasz serwis.

regeneracja koła dwumasowego Poznań
W Polsce jest zaledwie kilka zakładów zajmujących się

kołami dwumasowymi

, a my jesteśmy jednym z nich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży możemy śmiało stwierdzić, że

regeneracja koła dwumasowego

jest podstawą naszej działalności. Obsługujemy teren całej Polski, a nawet Klientów indywidualnych i warsztaty spoza naszego kraju. Jeśli więc

koło dwumasowe

w Twoim samochodzie niedomaga, z całą pewnością jesteśmy w stanie pomóc Ci z Twoim problemem.
Chcąc dokonać regeneracji koła dwumasowego konieczny jest jego demontaż, co wiąże się z poniesieniem określonych kosztów. W sytuacji, gdy już na wierzchu mamy tarczę i docisk warto jest zastanowić się, czy do nowego koła dwumasowego montować stary docisk i starą tarczę sprzęgła. Inspekcja wizualna tych elementów pozwala ocenić możliwość ich montażu bez regeneracji w stanie takim, w jakim są. Jednakże należy pamiętać, że docisk powinien mieć idealnie płaską powierzchnię, w przeciwnym bowiem razie narażamy naszą dwumasę na szybsze, niż zazwyczaj zużycie na skutek ponadnormatywnego obciążenia temperaturowego.Piła Konin Kalisz Leszno Szamotuły Oborniki Gniezno Trzemeszno Września Jarocin Środa Wielkopolska Śrem Grodzisk Wielkopolski Wolsztyn Pniewy Czarnków Chodzież Jastrowie Złotów Słupca Kleczew Sompolno Koło Turek Tuliszków Rychwał Ostrów Wielkopolski Krotoszyn Odolanów Rawicz Gostyń

Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.

Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.


O ile nasza standardowa usługa cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów, o tyle niekiedy niektórym z nich zależy bardzo na czasie. W takiej sytuacji jest możliwość osobistego dostarczenia wymontowanego koła dwumasowego do siedziby współpracującej z nami firmy kurierskiej. W Poznaniu mieści się ona przy ulicy Głogowskiej, czyli można rzec w samym centrum miasta.


Dla wygody naszych Klientów mieszkających poza samym Poznaniem podajemy przybliżone odległości z niektórych miejscowości na terenie woj. wielkopolskiego do ulicy Głogowskiej w Poznaniu:

Piła - Poznań

, ok. 98 km

Konin - Poznań

, ok. 106 km

Kalisz - Poznań

, ok. 121 km

Leszno - Poznań

, ok. 78 km

Gniezno - Poznań

, ok. 54 km

Września - Poznań

, ok. 50 km

Jarocin - Poznań

, ok. 70 km

Wolsztyn - Poznań

, ok. 70 km

Pniewy - Poznań

, ok. 50 km

Złotów - Poznań

, ok. 131 km

Koło - Poznań

, ok. 133 km

Turek - Poznań

, ok. 128 km

Krotoszyn - Poznań

, ok. 102 km

Rawicz - Poznań

, ok. 106 km

AQUARESS 2013