REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO NOWY DWÓR GDAŃSKI

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego Nowy Dwór GdańskiDecydując się na skorzystanie z naszych usług w postaci

regeneracji koła dwumasowego

lub innych podzespołów, można mieć całkowitą pewność pełnego profesjonalizmu wykonywanych przez nas prac. Nasz wysoko wykwalifikowany personel to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym nie tylko podczas nauki zawodu, ale także podczas praktycznej realizacji poszczególnych usług i napraw. Drugim szalenie ważnym aspektem jest bardzo bogaty park maszynowy wykorzystywany przez nas na różnych etapach pracy. Jest to bardzo istotny element, albowiem profesjonalizm i rzetelność wykonywanych napraw wymaga wręcz stosowania specjalistycznych urządzeń. Warto jest także zwrócić uwagę na kolejny aspekt, a mianowicie na wysokiej jakości części zamienne przez nas stosowane. Dzięki temu gwarancja, którą udzielamy na podzespoły opuszczające nasz zakład jest udzielana bez limitu kilometrów w czasie jej trwania.

Standardowo jest to okres jednego roku, chociaż na niektóre modele możemy udzielić gwarancji, aż dwuletniej, oczywiście również bez limitu przejechanych kilometrów w czasie jej trwania. Wszystkie podzespoły opuszczające nasz zakład poddawane są w kontroli jakości mającej za zadanie określić, czy wszystkie procesy zostały zrealizowane zgodnie z naszymi standardami. Dzięki kompleksowemu podejściu do tematu jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko czynności regeneracyjne w odniesieniu do poszczególnych podzespołów, ale również obsługę logistyczna oraz dostęp do możliwości zakupu części nowych, do różnego rodzaju napraw i czynności serwisowych w odniesieniu do każdego samochodu. Regeneracja koła dwumasowego pod względem jakości i trwałości tego podzespołu jest bardzo dobrym rozwiązaniem, a cena tej usługi jest także atrakcyjna w porównaniu do możliwości zakupu części nowej.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Nowy Dwór Gdański
  • regeneracja koła dwumasowego Nowy Dwór Gdański
regeneracja koła dwumasowego Nowy Dwór Gdański
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Klienci zamieszkujący

Nowy Dwór Gdański

zainteresowani regeneracją koła dwumasowego mogą zamówić kuriera, który przyjedzie pod dowolnie przez nich wskazaną lokalizację i dwumasę odbierze. Niekiedy jednak może zaistnieć konieczność samodzielnego przywiezienia swojej dwumasy do firmy kurierskiej, szczególnie gdy zależy nam na czasie. Mapa znajdująca się tuż obok przedstawia najkrótszą drogę dojazdową dzielącą Gdańsk i Nowy Dwór Gdański.

Jak widzimy dystans ten to niewiele ponad 50 km i pokonanie tej drogi nie powinno zając więcej, niż około 40 minut. Szczególnie w przypadku posiadaczy samochodów służbowych lub filmowych, wariant postaci dostarczenia zapakowanej dwumasy kurierowi może być atrakcyjny, ponieważ skraca to czas trwania całej operacji regeneracji.
AQUARESS 2013