REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO OŚWIĘCIM

Regeneracja koła dwumasowego OświęcimWielu naszych klientów w przypadku zużycia koła dwumasowego proszą o radę: czy kupić używaną dwumasę, czy może oddać koło dwumasowe do regeneracji. Na podstawie naszych doświadczeń w tym zakresie odradzamy kupno używanego koła dwumasowego. Jest to rozwiązanie na krótki okres i na dodatek bez żadnej gwarancji. Używane koła bardzo często pochodzą z rozbitych aut, z niedużym przebiegiem. W naszej ocenie sensownym i zdecydowanie tańszym, niż zakup nowego koła dwumasowego jest oddanie koła do regeneracji. Profesjonalnie przeprowadzona regeneracja polega na rekonstrukcji tego podzespołu, czyli odbudowie. W wyniku regeneracji wymianie podlegają wszystkie pracujące części dwumasy. 

W efekcie powstaje koło, które nie ustępuje pod względem jakości i funkcjonalności nowym kołom dwumasowym i to za zdecydowanie niższe pieniądze. Chcemy zaznaczyć, że

regeneracja

przeprowadzona jest przez doświadczonych pracowników, wykorzystujących do pracy wysokiej klasy oprzyrządowanie i dobre jakościowo komponenty. Efektem jest dobry produkt, na który dajemy gwarancję. Wybór należy do Państwa. Wszystkich zainteresowanych właścicieli samochodów, jeszcze niezdecydowanych, co do wyboru rozwiązania w przypadku zużycia

koła dwumasowego

, prosimy o kontakt z nami. Na pewno udzielimy wyczerpującej informacji i odpowiemy na nurtujące Państwa pytania.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Oświęcim
Jako profesjonalny serwis oferujemy państwu regenerację wielu części samochodowych, w tym także m.in.

kół dwumasowych

, określanych często dwumasami.

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także warsztaty samochodowe i klientów flotowych z terenu obszaru całego kraju - wszystkich obsługujemy w taki sam sposób, tak więc nie ma najmniejszego znaczenia skąd jesteś.

Regeneracja koła dwumasowego

wykonana powinna być z równolegle przeprowadzoną inspekcją tarczy sprzęgła oraz docisku, ponieważ, jak niektórzy być może wiedzą, zużyte te właśnie elementy mogą przyczynić się do szybkiego zużycia koła dwumasowego, nawet, jeśli kupimy fabrycznie nowe!

Jeżeli zamieszkujesz

Oświęcim

lub inne miasta na terenie województwa

małopolskiego

zachęcamy cię do kontaktu z nami.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Oświęcimia
regeneracja koła dwumasowego Oświęcim
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013