REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GRYFICE

Regeneracja koła dwumasowego GryficeW przypadku, gdy dosięgnie nas kłopot z układem przeniesienia napędu naszego auta, to z całą pewnością regeneracja koła dwumasowego i pozostałych elementów tworzących sprzęgło będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Potwierdzeniem tego jest gwarancja, którą udzielamy bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania.

Zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy, a do wszystkich napraw używamy podzespołów wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu jesteśmy całkowicie przekonani o tym, że realizowane przez nas usługi spełniają bardzo wysokie standardy, jeżeli chodzi o jakość wykonania.

Warto jest także podkreślić, że zregenerowanie dwumasy jest dla Klienta o wiele korzystniejsze pod względem finansowym, niż kupno części nowej. Nie polecamy także kupować podzespołów spożywanych, gdyż używane dwumasy najczęściej pochodzą z aut powypadkowych lub są bardzo zużyte, co kwalifikuje je bardziej na złom, niż do zamontowania w samochodzie.

Regeneracja koła dwumasowego

przewróci tej części pierwotne walory techniczne i cechy koła fabrycznie nowego.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Gryfice
  • regeneracja koła dwumasowego w Gryficach
regeneracja koła dwumasowego Gryfice
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Jeżeli zamieszkujesz

Gryfice

i chciałbyś samodzielnie dostarczyć swoje koło dwumasowe do regeneracji w naszym zakładzie poprzez przywiezienie go kurierowi, to na terenie województwa zachodniopomorskiego punkt taki jest zlokalizowany w Szczecinie. Odległość dzieląca Gryfice i ten właśnie punkt to niewiele ponad 100 kilometrów, czyli droga w jedną stronę nie powinna zająć więcej, niż półtorej godziny.

W pierwszej kolejności należałoby dojechać w kierunku południowym do drogi krajowej numer 6, minąć Nowogard i Goleniów, a droga doprowadzi nas niemalże bezpośrednio do tego punktu. Zanim wybierzemy takie rozwiązanie, pamiętajmy o kontakcie telefonicznym z naszymi specjalistami, aby ustalić wszystkie szczegóły tej właśnie operacji.
AQUARESS 2013