GRÓJEC REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Klientom zamieszkującym

Grójec

i miejscowości okoliczne polecamy nasze usługi, spośród których

regeneracja koła dwumasowego

jest jedną z wiodących. Oprócz tego w naszym zakładzie można oddać do naprawy dodatkowo tarcze sprzęgła, dociski, wysprzęgliki, przekładnie kierownicze, czyli popularne maglownice, konwertery, czyli sprzęgła hydrokinetyczne stosowane w samochodach wyposażonych w automatyczne skrzynie biegów. Regeneracją podzespołów samochodowych zajmujemy się od wielu już lat i dzięki temu mamy ogromne doświadczenie w tej branży.
  • rozmontowane koło dwumasowe
Posiadamy bardzo bogaty park maszynowy, nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomość tematyki. Istotną kwestią jest również fakt, że do wszelkiego rodzaju napraw wykorzystujemy jedynie materiały wysokiej jakości, w które zaopatrujemy się tam, gdzie producenci fabrycznie nowych kół dwumasowych.
regeneracja koła dwumasowego Grójec
Nasi klienci bardzo często zastanawiają się w momencie pojawienia się problemu z kołem dwumasowym, w jaki sposób go rozwiązać. W wielu przypadkach rozważają opcję nabycia części używanej, jednakże nasze wieloletnie doświadczenie i praktyka wskazuje, że rozwiązanie takie to bardzo wysokie ryzyko. Wynika to z tego, że stan techniczny kupionej dwumasy może być gorszy, niż naszej dotychczasowej. Każda dwumasa podczas rosnącego przebiegu samochodu ulega procesowi naturalnego wyeksploatowania i zużycia. Kupując część używaną nigdy nie mamy pewności, często nawet sam sprzedawca tego nie wie, jaki jest przebieg pojazdu, z którego takie koło dwumasowe było zdemontowane. Innym elementem, również bardzo istotnym, jest fakt, że samochód z którego zdemontowano taką dwumasę brał udział w wypadku i na skutek bardzo dużych przeciążeń w chwili zderzenia wewnętrzna struktura dwumasy jest uszkodzona, czego gołym okiem i bez specjalnych przyrządów nie jesteśmy w stanie stwierdzić.

Czy taki podzespół nadaje się do dalszego użytkowania? Uświadommy sobie, jak duże siły działają w chwili zderzenia - wyobraźmy sobie, że fabrycznie nowe koło dwumasowe rzucamy na beton z wysokości kilkunastu metrów. Odpowiedzmy sobie potem na pytanie, czy takie koło dwumasowe, po takim upadku chcielibyśmy zamontować w naszym samochodzie i czy czulibyśmy się komfortowo. Tak więc, jeżeli

Grójec

jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie powinna zostać wkrótce wykonana lub konieczność taka już teraz istnieje, proponujemy skorzystać z porady naszych fachowców, którzy udzielą dalszych, już bardziej szczegółowych informacji na temat tego, w jaki sposób można skorzystać z naszych kompleksowych usług.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Grójcu

WarszawaPłockRadom Nowy Dwór Mazowiecki Płońsk Mława Ciechanów Glinojeck Przasnysz Chorzele Maków Mazowiecki Myszyniec Ostrołęka  Pułtusk Łochów Raciąż Pruszków Grodzisk Mazowiecki Węgrów Sokołów Podlaski Siedlce Mińsk Mazowiecki Kałuszyn Łosice Garwolin Otwock Góra Kalwaria Grójec Mszczonów ŻyrardówSochaczew Wyszogród Płońsk Sierpc Drobin Gostynin Białobrzegi Nowe Miasto Kozienice Pionki Ostrów Mazowiecka Różan Wyszków Iłża Lipsko Zwoleń Szydłowiec Przysucha Skaryszew

Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.

Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013