REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO PRZEMYŚL

Regeneracja koła dwumasowego PrzemyślW przypadku, gdy Przemyśl jest miejscem Twojego zamieszkania, a regeneracja koła dwumasowego powinna zostać przeprowadzona, zapraszamy do korzystania z naszych usług. Dwumasa jako podzespół samochodowy niestety nie ma dobrych opinii zarówno wśród kierowców, jak i mechaników samochodowych.

Gdy jednak zastanowimy się, jak często musimy rozwiązać problem dwumasy oraz jakie wiążą się z tym koszty, a także jaką rolę spełnia koło dwumasowe, bardzo wiele osób po przemyśleniu zmienia swoje pierwotne stanowisko i przyznaję, że rzeczywiście dwumasa należy do istotnych podzespołów w każdym samochodzie i nie tak kosztownych w eksploatacji, jak pierwotnie może się wydawać.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Przemyśl
  • regeneracja koła dwumasowego pod Przemyślem
regeneracja koła dwumasowego Przemyśl
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Otóż żywotność przeciętnego

koła dwumasowego

jest zbliżona do około dwustu tysięcy kilometrów. W wielu przypadkach, gdy styl jazdy kierowcy jest delikatny i niezbyt agresywny, to taki podzespół wytrzyma nawet około dwustu pięćdziesięciu tysięcy kilometrów. Koszt regeneracji i demontaż skrzyni biegów na potrzeby regeneracji oraz ewentualna naprawa wysprzęglika, tarczy i docisku, to w większości przypadków kwota zbliżona do około półtora tysiąca złotych. Oczywiście mamy tutaj na myśli regenerację.

Biorąc pod uwagę przebieg około dwustu pięćdziesięciu tysięcy kilometrów, to w tym czasie najprawdopodobniej należałoby dwu lub trzykrotnie wymienić pasek rozrządu, pompę wody i rolki napinające. W niektórych modelach jednokrotna tego rodzaju operacja, to kwota przekraczająca półtora tysiąca złotych. Na prostym przykładzie widzimy, że dwumasa nie jest wcale elementem tak kosztownym, jak pierwotnie nam się wydaje. Pamiętajmy też, że jednorazowa wymiana oleju i filtrów, to również setki złotych. Podsumowanie kosztów z pewnością nie jednego kierowcę przyprawi o zawrót głowy i pozwoli spojrzeć na koło dwumasowe z zupełnie innej perspektywy.
Zadaniem dwumasy jest także wpływ na niższe zużycie paliwa, mniejsze drgania jednostki napędowej oraz ochrona skrzyni biegów. Bez tego podzespołu jazda samochodem w wielu przypadkach byłaby z pewnością mniej komfortowa. Tak więc jeżeli zamieszkujesz

Przemyśl

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, proponujemy skontaktować się z naszymi fachowcami, którzy udzielą dalszych, niezbędnych informacji.
AQUARESS 2013