GDAŃSK - REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO - DWUMASY - WOJ. POMORSKIE
Od wielu lat specjalizujemy się w regeneracji podzespołów samochodowych. Jednymi z nich jest koło dwumasowe, potocznie zwane przez kierowców i mechaników dwumasą. Jesteśmy w stanie dokonać regeneracji większości kół dwumasowych na terenie całej Polski - nie jest ważne skąd do nas dzwonisz - każdemu naszemu Klientowi pomagamy dokładnie w ten sam sposób - Ty lub Twój mechanik zlecacie regenerację dwumasy - my zajmujemy się resztą - zadzwoń, aby poznać szczegóły.

Regeneracja koła dwumasowego sama w sobie jest szalenie ważna ale trzeba pamiętać,
że w układzie przeniesienia napędu pracują jeszcze: docisk i tarcza sprzęgła - te właśnie dwa
podzespoły powinny również być sprawdzone przed montażem całego zestawu.

Jeśli więc zamieszkujesz GDAŃSK lub miasta sąsiednie na terenie woj. pomorskiego zachęcamy
Cię do skorzystania z naszych usług.

  • łożysko w kole dwumasowym


Chyba nikogo nie trzeba mocno przekonywać, że układ przeniesienia napędu w każdym samochodzie ma szalenie ważne znaczenie i jest narażony na bardzo duże obciążenia. Jego sprawność to nie tylko komfort ale i również bezpieczeństwo jazdy. Z tego właśnie powodu przypominamy, że oprócz

koła dwumasowego

w układzie tym funkcjonuje także docisk i tarcza sprzęgła.

Demontaż i montaż całości wiąże się z poniesieniem określonych kosztów, dlatego właśnie koniecznie trzeba zwrócić uwagę nie tylko na samo koło dwumasowe ale i również na dwa wspomniane elementy i nie chodzi tu tylko o koszty demontażu i montażu ale także o fakt, że wyeksploatowany docisk skraca żywotność

koła dwumasowego

ponieważ nie dociska on całą powierzchnią do koła, a jedynie pewnym fragmentem swojej powierzchni – powoduje to wzrost temperatury ponad pewną normę i tym samym przyczynia się do niższej żywotności koła dwumasowego.

regeneracja koła dwumasowego Gdańsk


Usterki kół dwumasowych
Mając na uwadze, jak duże obciążenia przenosi

koło dwumasowe

i jak ciężką pracę wykonuje w układzie przeniesienia napędu, musimy mieć świadomość tego, że wraz z upływem czasu mogą pojawiać się uszkodzenia i symptomy zużycia dwumasy, szczególnie jeśli samochód jest wykorzystywany do niewłaściwych celów lub gdy styl jazdy użytkownika pozostawiać może wiele do życzenia. Niestety koszt zakupu nowego

koła dwumasowego

to pokaźny wydatek.

Ponieważ nasz serwis zajmuje się

regeneracją i naprawami kół dwumasowych

już od wielu lat, na podstawie przebiegów uzyskiwanych przez naszych klientów możemy oszacować, że większość usterek pojawia się średnio w zakresie przebiegów samochodu pomiędzy 160, a 250 tysięcy kilometrów. Oczywiście wartości te są przybliżone ponieważ zdarzają się użytkownicy samochodów z zacięciem rajdowym, którzy za punkt honoru obierają sobie ruszać spod każdych świateł, jako pierwsi, a niestety zapominają, że takie użytkowanie samochodu cywilnego prędzej, czy później (z naciskiem na prędzej) kończy się przedwczesnymi usterkami nie tylko koła dwumasowego ale i również innych podzespołów (zawieszenie, układ hamulcowy i inne) – w takich przypadkach zdarzyć może się, że fabrycznie nowa dwumasa z gwarancją, wyprodukowaną przez markową firmę rozsypie się po kilku tysiącach użytkowania auta. Z drugiej strony spotykamy się również z użytkownikami szanującymi swoje samochody, którzy na dwumasie potrafią przejechać ponad 300 tysięcy kilometrów.

Argumenty powyższe jednoznacznie świadczą o tym, że styl jazdy przekłada się bezpośrednio na żywotność i trwałość koła dwumasowego.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Gdańsku


Nasz oferta

regeneracji kół dwumasowych

jest skierowana do wszystkich indywidualnych posiadaczy aut oraz do warsztatów naprawy samochodów z okolic miasta

Gdańska

oraz oczywiście całego województwa

pomorskiego

. Nasz zakład za pomocą kuriera odbiera od Ciebie

koło dwumasowe

, przywozi do naszej siedziby i po regeneracji dostarcza we wskazane miejsce.

Jeśli jesteś klientem indywidualnym i nie wiesz gdzie wymontować swoje

koło dwumasowe

mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – na terenie całego kraju współpracujemy z ponad 160 warsztatami w których możesz tego dokonać. Skontaktuj się z nami, a my wskażemy Ci dogodne dla Ciebie lokalizacje warsztatów – być może któryś z nich jest bliżej Twojego miejsca zamieszkania, niż myślisz.

Gdynia Słupsk Lębork Wejherowo, Rumia, Reda, Sopot, Nowy Dwór Gdański, Tczew, Malbork, Sztum, Pruszcz Gdański, Kwidzyn, Prabuty, Dzierzgoń, Skurcz, Starogard Gdański, Czarna Woda, Czersk, Chojnice, Człuchów, Kościerzyna  Ustka, Łeba, Bytów, Miastko


Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.


Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.


Z całą pewnością niektórym zależy na czasie i chcieliby maksymalnie skrócić czas regeneracji koła dwumasowego. Część tego czasu zabiera niestety przesyłka kurierska, jeśli więc zależy Ci na czasie możesz samodzielnie dostarczyć swoje koło dwumasowe do siedziby firmy kurierskiej w Gdańsku i dzięki temu zaoszczędzić czas oczekiwania na kuriera. Firma przewozowa w Gdańsku mieści się przy ulicy Wodnika.


Osobom spoza Gdańska podajemy również orientacyjne odległości z niektórych miejscowości na terenie pomorze do siedziby kuriera w Gdańsku.

Gdynia - Gdańsk, ok. 19 km
Tczew - Gdańsk

, ok. 46 km

Malbork - Gdańsk

, ok. 75 km

Kwidzyn - Gdańsk

, ok. 108 km

Chojnice - Gdańsk

, ok. 122 km

Słupsk - Gdańsk

, ok. 119 km

Łeba - Gdańsk

, ok. 95 km

Czersk - Gdańsk

, ok. 104 kmAQUARESS 2013