REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ŻAGAŃ

Regeneracja koła dwumasowego ŻagańZamieszkujący
Żagań, podobnie jak inni mieszkańcy województwa lubuskiego mają możliwość korzystania z naszej usługi, którą jest regeneracja koła dwumasowego. Na temat tego podzespołu rozpowszechnionych jest wiele negatywnych opinii. Podstawowa z nich mówi, że koła dwumasowe psują się bardzo często, a ich jedyny cel zastosowania to nabijanie kasy producentom i serwisom, bo niestety wymiana i regeneracja lub zakup nowej dwumasy sporo kosztuje. Nie do końca można się z tym zgodzić. Dla przykładu, porównajmy dwumasę z częstotliwością wymiany paska rozrządu. Otóż należy wymieniać go, co około sześćdziesiąt do osiemdziesięciu tysięcy kilometrów, zależnie od zaleceń producenta, a koszt związany z tym, to w wielu przypadkach kwota przekraczająca tysiąc pięćset złotych. Z kolei koło dwumasowe to podzespół, który ma średnią żywotność na poziomie około dwustu tysięcy kilometrów, a koszt jego regeneracji plus wymiany, to kwota do dwóch tysięcy złotych.

Zanim uzyskasz przebieg dwustu tysięcy kilometrów okazuje się, że w tym czasie pasek rozrządu należy wymienić, co najmniej dwa razy, a w niektórych przypadkach nawet trzy razy. Będzie wiązało się to z pewnością z wydatkiem łącznym prawie pięciu tysięcy złotych. W tym samym okresie, czyli do przebiegu około dwustu tysięcy kilometrów nie wydamy na dwumasę ani grosza, a nastąpi to dopiero w okolicach uzyskania takiego przebiegu. Gdybyśmy chcieli kupić nową dwumasę, zamiast regenerować, to i tak na wszystko wraz z wymianą nie wydamy takiej kwoty, jak w przypadku paska rozrządu. Jak widzimy, narzekania na temat kosztowności wymiany

koła dwumasowego

, porównując to do kosztów innych podzespołów, wcale nie mają swojego pokrycia w rzeczywistości i nie do końca są zasadne.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Żagań
  • regeneracja koła dwumasowego Żagań
regeneracja koła dwumasowego Żagań
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Należy pamiętać, że koło dwumasowe w każdym samochodzie, w którym jest zainstalowane, w pierwszej kolejności przyczynia się ono do tłumienia drgań generowanych przez jednostkę napędową, drugim natomiast zadaniem koła dwumasowego jest ochrona skrzyni biegów przed przeciążeniami w momencie przenoszenia napędu z silnika. W niektórych przypadkach zaobserwować można także spadek średniego spalania dzięki zastosowaniu dwumasy, natomiast zmiana biegów odbywa się w bardziej płynny sposób. Niektórzy kierowcy wybierają rozwiązanie zastępcze, koło dwumasowe zamieniając na klasyczny układ sprzęgła i zapominają o tym, jaką rolę pełni dwumasa w samochodzie i po pewnym czasie bardzo się dziwią, dlaczego skrzynia biegów w ich aucie rozsypała się w drobny mak.

Otóż, jeżeli została ona przewidziana w konstrukcji samochodu, nie starajmy się poprawiać inżynierów, bo nic dobrego z tego nie wyniknie. W sytuacji, gdy rozważasz opcję, którą jest

regeneracja koła dwumasowego

i zamieszkujesz

Żagań

, proponujemy skontaktować się z nami, aby poznać wszelkie niezbędne informacje. Oprócz tego, u nas istnieje możliwość nabycia fabrycznie nowych kół dwumasowych w atrakcyjnych cenach, albowiem niektórzy kierowcy woleliby skorzystać z takiego właśnie rozwiązania pomimo, że dwumasa po naszych operacja nie różni się absolutnie niczym od nowego koła dwumasowego. Ma tę samą żywotność, a cena jest niekiedy dwukrotnie niższa. Szczegóły techniczne i organizacyjne uzyskacie Państwo kontaktując się z naszymi specjalistami pod podanym na stronie numerem telefonu.
Aby zregenerować koło dwumasowe w pierwszej kolejności należy odwiedzić warsztat samochodowy, który je zdiagnozuje i w razie konieczności zdemontuje. Kolejnym krokiem jest dostarczenie dwumasy do nas, co można zrobić osobiście, lecz niekiedy odległość, czas i koszt transportu powodują, że będzie to mało opłacalne. Drugie rozwiązanie, znacznie bardziej korzystne, to zamówienie kuriera, który odwiedzi warsztat, gdzie dokonywany jest demontaż dwumasy i przywiezie ją do nas do regeneracji. Jeżeli zamówimy usługę danego dnia już po godzinie granicznej, kurier będzie mógł przyjechać dopiero nazajutrz. Możemy to jednak przyspieszyć i osobiście przyjechać z zapakowanym kołem do siedziby firmy kurierskiej, która jest zlokalizowana w Zielonej Górze. Przedstawiona obok mapa pokazuje drogę z Żagania do Zielonej Góry.

Jak widzimy, odległość ta nie jest duża, bo jej pokonanie nie powinno zająć więcej, niż godzinę czasu w jedną stronę. Najprostszym rozwiązaniem będzie udać się do Zielony Góry drogą krajową numer dwadzieścia siedem przez Nowogród Bobrzański, albowiem odległość ta, to niecałe pięćdziesiąt kilometrów. Przed wybraniem takiego rozwiązania, konieczny jest kontakt telefoniczny z nami, aby dokonać autoryzacji paczki. Samotno jej zapakowanie powinno być wykonane w taki sposób, aby znajdujące się wewnątrz koło mnie miało możliwości swobodnego przemieszczania się, na skutek którego jeszcze przed regeneracją mogłoby ulec dalszym uszkodzeniom. W razie pytań, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu, gdzie można uzyskać związane z tą problematyką wszelkie informacje.
AQUARESS 2013