REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SOPOT

tel.  603 501 605

Zamawianie usług i informacje
Twoje auto będzie sprawne w ciągu kilku godzin
Poniedziałek - piątek 8-18 
soboty 10 - 14, niedziela nieczynne
Koło dwumasowe jak nowe
takie właśnie będzie po naszej regeneracji

Regeneracja koła dwumasowego SopotW przypadku każdego podzespołu trafiającego do naszego zakładu, pierwszym etapem podejmowanych przez nas działań jest diagnostyka elementów i określenie, czy kwalifikują się do dalszych napraw.

Regeneracja koła dwumasowego

wymaga, aby obudowa tego podzespołu była w dobrej kondycji technicznej. Wynika to z faktu, że do dalszych działań jedynie ona jest wykorzystywana. W środku koła dwumasowego znajdują się mechanizmy odpowiedzialne za tłumienie drgań skrętnych, które wraz z rosnącym przebiegiem samochodu ulegają procesom naturalnego zużycia. Istota regeneracji polega na ich całkowitej zmianie. Dzięki tak realizowanym procesom technologicznym koło dwumasowe odzyskuje swoje pełne walory użytkowe, porównywalne z dwumasą fabrycznie nową.

Gdybyśmy obok siebie położyli nowe koło dwumasowe i takie, które zregenerowaliśmy w naszym zakładzie, to trudno byłoby rozpoznać, której jest nowe, a które po naszych zabiegach. Nieustannie doskonalimy realizowane przez nas procesy technologiczne, wykorzystujemy szereg specjalistycznych maszyn, a nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki takiemu podejściu do tematu, nasz zakład realizuję swoje usługi nie tylko na rzecz kierowców indywidualnych, ale także warsztatów samochodowych i serwisów w autoryzowanych wielu znanych w naszym kraju marek samochodowych. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości naszej pracy i temu, że podzespoły opuszczające nasz zakład centralny mają żywotność na poziomie części fabrycznie nowych, a niekiedy nawet wyższą.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Sopot
  • regeneracja koła dwumasowego Sopot
regeneracja koła dwumasowego Sopot
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doświadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pełen zakres usług
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obsługa logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Z całą pewnością, każdy kierowca zamieszkujący

Sopot

wie doskonale, jak dostać się do Gdańska, gdzie przy ul. Wodnika jest zlokalizowana współpracującej z nami firma kurierska. Znajdująca się obok mapa przedstawia drogę do punktu, gdzie przesyłkę swoją można zostawić. Odległość ta to niewiele ponad 11 kilometrów i pokonanie tej trasy nie powinno zająć więcej, niż 20 minut.

Informacja ta jest istotna szczególnie dla tych kierowców, dla których regeneracja koła dwumasowego powinna być wykonana szybko i sprawnie, aby auto jak najkrócej było wyłączone z ruchu. Oczywiście można również odwiedzić nasz zakład centralny samodzielnie lub zamówić kuriera, który przyjedzie pod dowolnie wskazany adres i odbierze dwumasę.
AQUARESS 2013