REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SOPOT

Regeneracja koła dwumasowego SopotW przypadku każdego podzespołu trafiającego do naszego zakładu, pierwszym etapem podejmowanych przez nas działań jest diagnostyka elementów i określenie, czy kwalifikują się do dalszych napraw.

Regeneracja koła dwumasowego

wymaga, aby obudowa tego podzespołu była w dobrej kondycji technicznej. Wynika to z faktu, że do dalszych działań jedynie ona jest wykorzystywana. W środku koła dwumasowego znajdują się mechanizmy odpowiedzialne za tłumienie drgań skrętnych, które wraz z rosnącym przebiegiem samochodu ulegają procesom naturalnego zużycia. Istota regeneracji polega na ich całkowitej zmianie. Dzięki tak realizowanym procesom technologicznym koło dwumasowe odzyskuje swoje pełne walory użytkowe, porównywalne z dwumasą fabrycznie nową.

Gdybyśmy obok siebie położyli nowe koło dwumasowe i takie, które zregenerowaliśmy w naszym zakładzie, to trudno byłoby rozpoznać, której jest nowe, a które po naszych zabiegach. Nieustannie doskonalimy realizowane przez nas procesy technologiczne, wykorzystujemy szereg specjalistycznych maszyn, a nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki takiemu podejściu do tematu, nasz zakład realizuję swoje usługi nie tylko na rzecz kierowców indywidualnych, ale także warsztatów samochodowych i serwisów w autoryzowanych wielu znanych w naszym kraju marek samochodowych. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości naszej pracy i temu, że podzespoły opuszczające nasz zakład centralny mają żywotność na poziomie części fabrycznie nowych, a niekiedy nawet wyższą.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Sopot
  • regeneracja koła dwumasowego Sopot
regeneracja koła dwumasowego Sopot
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Z całą pewnością, każdy kierowca zamieszkujący

Sopot

wie doskonale, jak dostać się do Gdańska, gdzie przy ul. Wodnika jest zlokalizowana współpracującej z nami firma kurierska. Znajdująca się obok mapa przedstawia drogę do punktu, gdzie przesyłkę swoją można zostawić. Odległość ta to niewiele ponad 11 kilometrów i pokonanie tej trasy nie powinno zająć więcej, niż 20 minut.

Informacja ta jest istotna szczególnie dla tych kierowców, dla których regeneracja koła dwumasowego powinna być wykonana szybko i sprawnie, aby auto jak najkrócej było wyłączone z ruchu. Oczywiście można również odwiedzić nasz zakład centralny samodzielnie lub zamówić kuriera, który przyjedzie pod dowolnie wskazany adres i odbierze dwumasę.
AQUARESS 2013