REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GORZÓW WIELKOPOLSKI

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego Gorzów Wielkopolski

?

Tak, to jak najbardziej możliwe, gdy skorzystacie Państwo usług naszej profesjonalnej firmy, która od piętnastu lat zajmuje się tymi właśnie usługami. Wielu naszych potencjalnych Klientów chciałoby, aby dokonać diagnostyki koła dwumasowego na telefon. Niestety nie jest to do końca jest to możliwe z tego względu, że prawidłowa ocena stanu koła dwumasowego i sprzęgła wymaga wizyty u mechanika.

Na naszej stronie możemy jedynie wskazać pewne objawy towarzyszące wyeksploatowanej dwumasie. Możemy do nich zaliczyć szczególności drżenie karoserii samochodu, gdy silnik pracuje na wolnych obrotach, na przykład podczas postoju. Jeżeli będziemy na przemian wciskać i puszczać sprzęgło w czasie pracy silnika na wolnych obrotach, to w momencie jego całkowitego puszczenia, może zdarzyć się, że głos wydobywający się z okolicy silnika i skrzyni biegów nasili się, natomiast po wciśnięciu sprzęgła ustanie. Inne charakterystyczne objawy, to metaliczne i nienaturalne dźwięki pojawiające się w momencie, gdy włączony silnik gaśnie lub jest uruchamiany. Warto także zwróci uwagę na to, czy po delikatnym położeniu nogi na pedał sprzęgła czujemy podeszwą drżenie i wibracje tegoż pedału.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Gorzów Wielkopolski
  • regeneracja koła dwumasowego Gorzów Wielkopolski
regeneracja koła dwumasowego Gorzów Wielkopolski
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Jeżeli powyższe symptomy w Państwa samochodzie można zaobserwować, to najprawdopodobniej mamy do czynienia ze zużytym kołem dwumasowym i jego regeneracja jest oczywiście wskazana. Nie jest to wyrok ostateczny, albowiem może się okazać, że to inny podzespół jest przyczyną Państwa niepokoju, a symptomy zostały przez Państwa nie do końca prawidłowo zdiagnozowane. Najlepszą opcją jest wizyta w warsztacie samochodowym, który dokładnie sprawdzi sprzęgło. Jeżeli nie macie Państwo takiego właśnie mechanika, to możemy zarekomendować jeden lub kilka z naszych serwisów, z którymi współpracujemy od lat.

Na rynku regeneracji podzespołów samochodowych istniejemy już bardzo długo i do współpracy z nami wyselekcjonowaliśmy rzetelne serwisy w całym kraju, a najprawdopodobniej w pobliżu Państwa zamieszkania także one znajdują się. Najprostszym rozwiązaniem będzie kontakt z nami, podczas którego nasi technicy udzielą wszelkich w tym zakresie informacji. Gdy zamieszkujesz

Gorzów Wielkopolski

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana w najbliższym czasie lub jedynie chciałbyś dokonać diagnostyki układu sprzęgła, najprostszym rozwiązaniem będzie bezpośredni kontakt z naszym zakładem.
Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że

regeneracja koła dwumasowego

wymaga jego demontażu z samochodu, ale z kolei nie wszyscy wiedzą, że aby tego dokonać, należy wyjąć skrzynię biegów. Jest to operacja wymagająca zastosowania skomplikowanych narzędzi i poświęcenia czasu. Nie jest to możliwe do wykonania samodzielnie przez kierowcę przed domem czy nawet w garażu, a najlepszym wyjściem jest wizyta w profesjonalnym warsztacie. W dalszej kolejności koło dwumasowe należy dostarczyć do nas, co można zrobić zamawiając kuriera, który bezpośrednio odbierze paczkę, ewentualnie osobiście można przyjechać do nas z kołem, choć w wielu przypadkach nie będzie to racjonalne z punktu widzenia konieczności poświęcenia czasu i wydatków na paliwo, dlatego pierwsza opcja jest dla Państwa najkorzystniejsza.

Gdy zamówi się usługę po godzinie granicznej dla danego dnia i lokalizacji, kurier będzie mógł odebrać Państwa paczkę dopiero nazajutrz. W tym przypadku możemy także odwiedzić osobiście firmę kurierską i tam zostawić przesyłkę z zapakowanym kołem dwumasowym. Umieszczona tuż obok mapa przedstawia lokalizację tegoż właśnie punktu, który znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Małorolnych. Jest ona zlokalizowana w pobliżu drogi krajowej numer 22, niemalże w samym centrum miasta, na południowym wybrzeżu Warty. Przed wizytą w tym punkcie proponujemy skontaktować się z nami, gdyż musimy autoryzować Państwa przesyłkę, bez czego kurier może jej nie odebrać od Państwa. Warto także zwrócić uwagę na dokładne zapakowanie przesyłki, aby dwumasa nie miała możliwości swobodnego przemieszczania się w jej wnętrzu podczas transportu, co dodatkowo narażałoby ją na dalsze uszkodzenia jeszcze przed regeneracją.
AQUARESS 2013