REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO MIĘDZYRZECZ

Regeneracja koła dwumasowego MiędzyrzeczW przypadku, gdy zamieszkujesz Międzyrzecz i regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie jest w obszarze Twoich zainteresowań, możemy zaoferować Ci opcje, jaką jest wykonanie tej usługi lub możliwość dokonania diagnostyki sprzęgła, aby przekonać się, czy rzeczywiście koło dwumasowe jest źródłem Twojego niepokoju.

Koło dwumasowe wygląda na podzespół pozorny prosty, a tak na naprawdę zawiera dosyć sporo delikatnych części odpowiedzialnych za prawidłowe działanie koła. Wszystkie elementy pochłaniające drgania skrętne generowane przez silnik są zawsze wymieniane podczas regeneracji koła dwumasowego na nowe. Najważniejsze w tym wszystkim są sprężyny łukowe, które wykonują najcięższą pracę w dwumasie.

Wraz z upływem czasu ich parametry ulegają pogorszeniu i co jest rzeczą całkowicie naturalną, już tak dobrze nie spełniają swojej funkcji, a to oczywiście oznacza ewentualność pojawienia się objawów zewnętrznych wskazujących na wyeksploatowanie koła dwumasowego, poprzez choćby drżenie i wibracje karoserii samochodu.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Międzyrzecz
  • regeneracja koła dwumasowego Międzyrzecz
regeneracja koła dwumasowego Międzyrzecz
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Nie każdy o tym wie, ale koła dwumasowe są wykorzystywane także w samochodach zasilanych benzyną. Spełniają tam dokładnie taką samą funkcję, budowę oraz pozwalają na osiągnięcie zbliżonego przebiegu, czyli około dwustu tysięcy. Gdy zaczynają dawać oznaki wyeksploatowania, to objawy są również podobne: nadmierne wibracje samochodu, czy też metaliczne i nienaturalne dźwięki dochodzące z okolic silnika i skrzyni biegów. Koło dwumasowe ma za zadanie tłumić drgania, które występują w dolnym zakresie obrotów. W związku z tym, jeżeli silnik pracuje na luzie, na wolnych obrotach to objawy zużycia dwumasy mogą być wychwycone przez fachowca bardzo szybko. Tak więc, dla wykonania poprawnej diagnostyki zawsze konieczna jest wizyta u mechanika, który dokładnie obejrzy sprzęgło i wyeliminuje inne przyczyny.

Dobrym tego przykładem są uszkodzone poduszki pod silnikiem i skrzynią biegów, które mogą być przyczyną niepokojących wibracji i hałasu. Jeżeli nie macie Państwo dobrego mechanika, który dokona rzetelnej diagnozy problemu, proponujemy skontaktować się z nami, albowiem podczas wielu lat naszej działalności na rynku motoryzacyjnym w Polsce wybraliśmy do współpracy ponad 200 warsztatów, które są lokalizowane całym kraju i najprawdopodobniej, któreś z nich zlokalizowane będą miejscu Państwa zamieszkania. Szczegóły wyjaśnimy telefoniczna. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Międzyrzecz

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie będzie konieczna lub chciałbyś zbadać sprzęgło w aucie, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania w tym właśnie zakresie.
Tuż obok na naszej stronie umieściliśmy mapkę dojazdową, na której niebieskim kolorem zaznaczona jest droga dzielącą Międzyrzecz od Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie przy ulicy Małorolnych, niemalże w samym centrum miasta w pobliżu drogi krajowej numer 22 zlokalizowany jest punkt, w którym można osobiście wysłać zapakowany prawidłowo koło dwumasowe do regeneracji naszym zakładzie. Jak widzimy dystans ten jest niewielki i droga nie powinna zająć Państwu więcej, niż około godziny czasu. Piszemy o tym dlatego, że wielu naszych klientów chciałoby dokonać regeneracji koła dwumasowego bez czekania na kuriera, który przyjedzie po odbiór przesyłki, natomiast osobista wizyta w naszym zakładzie, choćby z uwagi na odległość, brak czasu i transportu nie jest możliwa.

Najlepszym rozwiązaniem jadąc z Międzyrzecza będzie udanie się drogą S3, która doprowadzi nas bezpośrednio do Gorzowa Wielkopolskiego, niemalże do samego miejsca lokalizacji wspomnianego punktu. Aby przesyłkę dostarczyć osobiście kurierowi w pierwszej kolejności należy skontaktować się z nami, abyśmy podali Państwu niezbędne dane autoryzacyjne, o które będzie pytał kurier przy odbiorze paczki. Koniecznie także zapakujmy koła tak, aby nie miało ono możliwości poruszania się swobodnie wewnątrz pudełka podczas transportu, co mogłoby dodatkowo uszkodzić je, jeszcze przed regeneracją w naszym zakładzie, a oprócz tego źle przygotowana przesyłka może nie być przyjęta przez kuriera.
AQUARESS 2013