ZGIERZ REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

tel.  603 501 605

Zamawianie usług i informacje
Twoje auto będzie sprawne w ciągu kilku godzin
Poniedziałek - piątek 8-18 
soboty 10 - 14, niedziela nieczynne
Koło dwumasowe jak nowe
takie właśnie będzie po naszej regeneracji

Regeneracja koła dwumasowego ZgierzPrzeciętna żywotność dwumasy jest zbliżona do około dwustu tysięcy kilometrów. W okolicach tego przebiegu

regeneracja koła dwumasowego

najprawdopodobniej będzie konieczna. Nie jest to jednak pewnikiem, albowiem kondycja dwumasy w dużej mierze jest uzależniona od sposobu i stylu jazdy użytkownika samochodu. Podczas codziennego przemieszczania się autem, zauważamy zapewne, że kierowcy jeżdżą mniej lub bardziej agresywnie. To drugie zachowanie, szczególnie charakterystyczne jest dla różnej maści przedstawicieli handlowych, którzy korzystają z samochodu służbowego i nie starają się w jakikolwiek sposób o niego dbać podczas codziennej jazdy. Ich małe móżdżki z pewnością nie ogarniają faktu, że agresywna jazda przyczynia się do szybkiego zużycia wszystkich podzespołów samochodu i koło dwumasowe nie stanowi w tej kwestii jakiegokolwiek wyjątku. Oczywiście do naszego zakładu trafiają różne przypadki, wśród nich są także takie koła dwumasowe, których przebieg jest zbliżony do około trzystu tysięcy kilometrów.

Oczywiście o bardzo dużej mierze jest to zasługą samego kierowcy, który dba o swój samochód i stara się wykorzystywać go w sposób w miarę racjonalny. Inną kwestią jest także zastosowany materiał, doskonale bowiem chyba wiemy, że pojazdy produkowane współcześnie są znacznie gorszej jakości i wytrzymałości, niż te produkowane przed laty. Regeneracja koła dwumasowego z całą pewnością przywróci temu elementowi pełne walory techniczne.
  • regeneracja koła dwumasowego Zgierz
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Zgierz
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Zgierz
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doświadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pełen zakres usług
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obsługa logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013