ŁASK REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Regeneracja koła dwumasowego ŁaskDwumasa, wbrew niektórym opiniom, pełni bardzo istotną funkcję w samochodzie. Przyczynia się ona do tłumienia drgań skrętnych generowanych przez silnik oraz chroni skrzynie biegów przed tymi właśnie drganiami i nadmiernym przeciążeniem.

Regeneracja koła dwumasowego

przez nas oferowana pozwoli temu podzespołowi powrócić do pełnej sprawności i stanu technicznego porównywalnego z nową dwumasą. Tak jak zdecydowana większość podzespołów w każdym aucie, także i koło dwumasowe wraz z upływem czasu i rosnącym przebiegiem podlega naturalnemu zużyciu i wyeksploatowaniu. Niekorzystnymi czynnikami przyspieszającymi to właśnie zużycie jest agresywny styl jeżdżenia. Gwałtowne ruszanie z piskiem opon spod świateł i przeciążenie samochodu są przykładami tego rodzaju negatywnych zachowań przyspieszających wspomniane zużycie koła. Żywotność koła dwumasowego to około 200 tysięcy kilometrów. Podczas naszej wieloletniej działalności spotkaliśmy się z przypadkami zarówno znacznie szybszego zużycia dwumasy, jak i również sytuacjami, gdy wystarczała ona na dystans zbliżony nawet do około trzystu tysięcy kilometrów.

Oferowana przez nas usługa polega na całkowitej wymianie wszystkich podzespołów znajdujących się w środku dwumasy odpowiedzialnych za tłumienie drgań skrętnych. Kluczowym elementem są tutaj specjalnie ukształtowane sprężyny, które w największym stopniu drgania te pochłaniają i niwelują. Regeneracja koła dwumasowego pozwoli odzyskać temu podzespołowi pełną sprawność techniczną i żywotności porównywalną do nowego podzespołu.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Łasku
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Łask
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Łask
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013