REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO GUBIN

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja kół dwumasowych Gubin

?

Tak, z naszą firmą jest to wykonalne. Każdy podzespół samochodowy podczas normalnego użytkowania traci swoje pierwotne właściwości i tym samym nie spełnia już w stu procentach swojej pierwotnej funkcji. Dotyczy to wszystkich podzespołów, a koła dwumasowe nie są tutaj żadnym wyjątkiem. Zużyta dwumasa traci swoją pierwotną zdolność do tłumienia drgań, co najczęściej możemy odczuć nadmiernymi wibracjami, szczególnie podczas pracy silnika na wolnych obrotach. Przeciętna żywotność koła dwumasowego, zanim konieczna będzie jego regeneracja to około dwieście tysięcy kilometrów. Jest to oczywiście wartość średnia, albowiem w niektórych przypadkach szczególnie, gdy kierowca, preferuje agresywny styl jazdy, wartość ta może być znacznie mniejsza. Z drugiej jednak strony często spotykamy się z przypadkami, kiedy koło dwumasowe, które trafia do naszego zakładu jest po przebiegu o około połowy wyższym.

Jeśli zależy nam na żywotności dwumasy, pamiętać musimy, że ruszanie spod świateł, przeciążenie samochodu, jazda na wysokich biegach przy małej prędkości i niskich obrotach zwiększają tempo, w którym nasz podzespół ulega wyeksploatowaniu.

Regeneracja koła dwumasowego

oznacza konieczność jego wymontowania z samochodu, co niestety wiąże się z koniecznością całkowitego demontażu skrzyni biegów. Oczywistym jest fakt, że kierowca indywidualny nie zrobi tego osobiście w swoim garażu przed domem, lecz należy w tym celu odwiedzić mechanika. W pierwszej kolejności powinien on dokonać diagnostyki koła dwumasowego, albowiem w niektórych przypadkach objawy towarzyszące zużytej dwumasie przypominają dokładnie te, które mogą być skutkiem uszkodzonych poduszek pod silnikiem lub skrzynią biegów.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Gubin
  • regeneracja koła dwumasowego pod Gubinem
regeneracja koła dwumasowego Gubin
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Z tego właśnie powodu nie powinniśmy zlecać w warsztacie demontażu, ale w pierwszej kolejności dokonać diagnostyki. Aby więc nie narażać się na zbędne koszty potrzebny jest mechanik, który rzetelnie podejdzie do tematu. Po zdemontowaniu koła dwumasowego w przypadku, gdy okaże się, że to rzeczywiście ono jest źródłem problemu, należy skontaktować się z naszym zakładem i zamówić kuriera. Można także osobiście dostarczyć koło do naszego zakładu, ale w niektórych sytuacjach szczególnie, gdy odległość od miejsca zamieszkania do naszej firmy jest duża, nie ma to najmniejszego sensu. Wyjątkiem może być przypadek, gdy zależy nam bardzo na czasie i kurier nie będzie w stanie jeszcze tego samego dnia nas odwiedzić.

Dodatkowa korzyść, która wynika z samodzielnego przywiezienia koła dwumasowego do regeneracji w naszym zakładzie jest taka, że możemy mieć w magazynie dokładnie taką samą dwumasę i w bardzo krótkim czasie przekazać ją Państwu, sobie natomiast zostawiając przywiezioną zużytą. Oczywiście gwarancja, którą Państwo otrzymacie będzie dokładnie taka sama, jak regenerowalibyśmy Państwa koło, czyli będzie na dwanaście miesięcy bez limitu kilometrów. W sytuacji zatem, gdy zamieszkujesz

Gubin

i

regeneracja koła dwumasowego

do Twojego samochodu jest jednym z rozwiązań problemu proponujemy skontaktować się z nami, aby poznać wszelkie szczegóły tej właśnie operacji.
W sytuacji zdecydowania się na rozwiązanie, jakim jest dostarczenie koła dwumasowego do miejsca, gdzie zlokalizowana jest współpracująca z nami firma kurierska, konieczny jest kontakt z nami, aby dokonać niezbędnej autoryzacji, bez której kurier nie przyjmie przesyłki, a jeśli to zrobi, to koszt tego będzie znacznie wyższy, niż po autoryzacji i zapłacicie Państwo za przesyłkę dokładnie tyle, ile ustalimy podczas naszej rozmowy telefonicznej i ani grosza więcej. Przypominamy o konieczności starannego zapakowania koła dwumasowego przed wysłaniem go do regeneracji, aby w trakcie transportu nie miało ono możliwości swobodnego przemieszczania się w opakowaniu i tym samym, aby nie było narażone na dalsze uszkodzenia.

Na przedstawionej obok mapie zaznaczyliśmy najbardziej optymalny dojazd z Gubina do Zielonej Góry, w której można osobiście dostarczyć przesyłkę. Jak widzimy, odległość ta nie jest duża i dystans ten można pokonać w niecałą godzinę. Jadąc z Gubina najlepiej kierować się na wschód i udać się do Zielonej Góry drogą krajową numer trzydzieści dwa. Zaznaczona szarym kolorem droga biegnąca na południe od niej jest już nieco dłuższa i przejazd nią z całą pewnością zajmie więcej czasu. W przypadku jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu, a na wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć z jak największą precyzją, aby mogli Państwo podjąć właściwą decyzję odnośnie tego, w jaki sposób uporać się z problemem koła dwumasowego.
AQUARESS 2013