REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO PYRZYCE

Regeneracja koła dwumasowego PyrzyceNa nasze usługi regeneracji kół dwumasowych udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Oznacza to, że w tym okresie można pokonać dowolny dystans, a gwarancja i tak będzie obowiązywała przez cały czas. W zdecydowanej większości przypadków okres gwarancyjny na regenerację koła dwumasowego obejmuje 12 miesięcy.

Na skutek jednak tego, że nieustannie poprawiamy technologię i staramy się wykorzystywać coraz lepsze jakościowo materiały, to na kilka wybranych modeli samochodów gwarancja jest udzielana na okres, aż dwóch lat kalendarzowych.

Jak łatwo się domyślać, jakość naszych usług jest na bardzo wysokim poziomie. Dzięki stosowanej technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu reklamacje w naszym przedsiębiorstwie należą do rzadkości. Dzięki temu możesz być pewny, że

regeneracja koła dwumasowego

, którą zastosujemy w odniesieniu do Twojego podzespołu rozwiąże problem raz na zawsze i już nigdy więcej podczas posiadania aktualnego samochodu nie będziesz musiał martwić się o dwumasę.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Pyrzyce
  • regeneracja koła dwumasowego w Pyrzycach
regeneracja koła dwumasowego Pyrzyce
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Na naszej stronie tuż obok umieściliśmy mapę z zaznaczoną drogą dzielącą

Pyrzyce

i Szczecin, gdzie jest zlokalizowana współpracująca z nami firma kurierska. Informacja ta może być szczególnie istotna dla tych osób, które nie chcą samodzielnie udawać się do naszego zakładu centralnego z uwagi na zbyt dużą odległość i czas, który należałoby na to poświęcić. Istnieje bowiem możliwość przywiezienia swojego

koła dwumasowego

do

regeneracji

bezpośrednio do współpracującej z nami firmy kurierskiej.

Gdy dwumasa prawidłowo zapakowana zostanie tam nadana, na drugi dzień będzie już w naszym zakładzie, a my rozpoczniemy jej proces regeneracyjny. Odległość dzieląca Pyrzyce od Szczecina to około 50 kilometrów i pokonanie tej drogi nie powinno zająć więcej, niż 45 minut.
AQUARESS 2013