REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SANOK

Regeneracja koła dwumasowego SanokW przypadku, jeśli zamieszkujesz Sanok lub okoliczne miejscowości, a regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, albowiem w wielu przypadkach jest to atrakcyjna forma rozwiązania problemu z układem przeniesienia napędu w samochodzie.

Każdy proces regeneracji, który przeprowadzamy w naszym zakładzie rozpoczyna się od inspekcji obudowy dostarczonego do nas koła dwumasowego, albowiem ze starego podzespołu wykorzystujemy tylko i wyłącznie obudowę, środek i wszystkie elementy odpowiedzialne za tłumienie drgań wymieniamy na części nowe, z bardzo wysokiej jakości materiałów, w które zaopatrujemy się dokładnie w tych samych fabryka, gdzie kupują producenci kół dwumasowych.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Sanok
  • regeneracja koła dwumasowego pod Sanokiem
regeneracja koła dwumasowego Sanok
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Gdy inspekcja i diagnostyka

dwumasy

wskaże na konieczność jej

regeneracji

, kolejnym etapem jest rozłożenie koła na czynniki pierwsze. W dalszej kolejności elementy znajdujące się w środku koła dwumasowego są wymienione na fabrycznie nowe. Wymagające szczególnego podkreślenia jest, to, że wymieniamy wszystkie elementy w kole bez zastanawiania się, w jakim stopniu są one zużyte. Fakt, że dwumasa pracuje w sposób mechaniczny oznacza, że określone części podlegają zużyciu.

Powoduje to, że nie ma sensu wymiana tylko i wyłącznie już wyeksploatowanych elementów i pozostawienie niektórych z nich starych już częściowo zużytych. Na niektóre modele udzielamy dwuletniej gwarancji i w związku z tym musimy mieć całkowitą pewność, że każde koło dwumasowe, który opuszcza nasz zakład centralny będzie miało walory użytkowe dokładnie takie same, jakie ma nowe koło dwumasowe, pochodzące bezpośrednio od producenta. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz posiadaniu bogatego parku maszynowego i wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Potwierdzeniem tego jest fakt, że dwumasy opuszczających zakład jeżdżą w samochodach nie tylko na terenie naszego kraju, ale również wielu państw ościennych.
Na potrzeby działalności na rzecz naszych Kontrahentów, nawiązaliśmy współpracę z bardzo dużą ilością profesjonalnych warsztatów samochodowych w tym również autoryzowanymi serwisami znanych każdemu kierowcy marek samochodowych poruszających się po drogach naszego kraju. Fakty te świadczą o naszym profesjonalizmie.

Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Sanok

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana już teraz, ewentualnie w niedalekiej przyszłości, zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy chętnie udzielą wszelkich dalszych informacji.
AQUARESS 2013