REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO TCZEW

Regeneracja koła dwumasowego TczewW odniesieniu do naszych usług określenie

regeneracja koła dwumasowego

stanowi pewnego rodzaju uproszczenie sprawy. Pod pojęciem tym rozumiemy bardziej pewnego rodzaju odświeżenie jakiegoś podzespołu i ewentualnie nieznaczną ingerencję w jego konstrukcję, czy budowę. Tak na dobrą sprawę, o wiele bardziej precyzyjnym i oddającym istotę procesów technologicznych przez nas realizowanych określeniem byłoby słowo rekonstrukcja. Z kolei pod pojęciem tym rozumiemy odbudowę jakiegoś zespołu, co w przypadku naszych usług ma właśnie miejsce. Ze starego koła dwumasowego wykorzystywana jest jedynie jego obudowa, wszystkie natomiast znajdujące się we wnętrzu mechanizmy i elementy są wymieniane na części nowe. Oznacza to, że tak na dobrą sprawę, koło dwumasowe opuszczające nas zakład jest w 90 procentach elementem nowym. W środku dwumasy wszystkie mechanizmy odpowiedzialne za tłumienie drgań skrętnych wraz z upływem czasu ulegają w życiu. Aby więc dwumasa mogła nadal służyć, niezbędna jest wymiana tychże właśnie elementów.

Dzięki takiemu podejściu do tematu, każda dwumasa opuszczająca nasz zakład jest w pełni sprawna technicznie i posiada walory użytkowe na poziomie nowej dwumasy. Tak więc regeneracja koła dwumasowego, tak właściwie powinna być określana mianem rekonstrukcji, albowiem po wykonaniu takiego zabiegu dwumasa ma walory części nowej.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Tczew
  • regeneracja koła dwumasowego Tczew
regeneracja koła dwumasowego Tczew
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Klienci chcący

zregenerować koło dwumasowe

w naszym zakładzie, po zdemontowaniu tego podzespołu, powinni dostarczyć go do naszego zakładu centralnego. W wielu jednak przypadkach samodzielne wizyta w naszym zakładzie jest, choćby z uwagi na znaczną odległość niezbyt atrakcyjnym rozwiązaniem. Dlatego oferujemy Państwu możliwość skorzystania z kuriera poprzez zamówienie jego wizyty lub samodzielne przywiezienie zapakowanego koła dwumasowego do regeneracji do punktu przyjmowania przesyłek.

Na umieszczonej tuż obok mapie kolorem niebieskim zaznaczona jest droga dzieląca

Tczew

i Gdańsk, gdzie przy ul. Wodnika punkt ten jest zlokalizowany. Wszystkie szczegóły związane z tą opcją udzielą Państwu nasi specjaliści pod podanym na stronie numerem telefonu.
AQUARESS 2013