REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BRODNICA

Regeneracja koła dwumasowego BrodnicaWszystkich posiadaczy samochodów zachęcamy do skorzystania z usług naszego profesjonalnego zakładu produkcyjnego. Jeżeli Brodnica jest miejscem Twojego zamieszkania i regeneracja koła dwumasowego powinna zostać w Twoim pojeździe zrealizowana, to zachęcamy do lektury naszej strony i korzystania z naszych usług. Koło dwumasowe, które jest sprawne i efektywnie pełni swoje zadanie, tak na dobrą sprawę jest elementem o istnieniu, którego większość kierowców nawet nie wie. Zadaniem tego podzespołu jest tłumienie drgań skrętnych oraz ochrona skrzyni biegów przed tymi właśnie drganiami i nadmiernymi przeciążeniami. Koło takie składa się jak sama nazwa wskazuje z dwóch niezależnych mas, mogących obracać się wzajemnie określonej kąt, a wewnątrz znajdziemy mechanizm mający za zadanie tłumić drgania skrętne. Gdy

koło dwumasowe

jest w pełni sprawne technicznie i efektywnie pełni swoją rolę to nawet nie dowiemy się o jego istnieniu.

Gorzej natomiast będzie w sytuacji, gdy dwumasa zacznie zdradzać objawy swojego zużycia i wyeksploatowania. Dowiemy się o tym szczególnie podczas pracy silnika na wolnych obrotach, a niekiedy również w momencie włączenia i gaszenia silnika. Dodatkowo trzeba pamiętać, że drgania skrętne występują wyłącznie w dolnym zakresie obrotów silnika i w związku z tym dodaniu gazu i zwiększenie obrotów spowoduje, że drgania te przestaną występować i jednocześnie koło dwumasowe powinno przestać dawać niepokojące objawy. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz Brodnicę lub dowolną inną miejscowość na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami i w razie potrzeby do korzystania z naszych usług.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Brodnica
  • regeneracja koła dwumasowego pod Brodnicą
regeneracja koła dwumasowego Brodnica
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Wszystkim naszym kontrahentom, spośród których możemy wyróżnić odbiorców indywidualnych, jak i warsztaty samochodowe oraz serwisy autoryzowane oferujemy kompleksową obsługę. Wiąże się ona nie tylko z organizacją i realizacją procesów regeneracyjnych, ale również obsługą logistyczną całego przedsięwzięcia wraz z rekomendacją warsztatu w pobliżu miejsca zamieszkania klienta, tak aby całość była jak najłatwiejsza i najwygodniejsza do wykonania. Mamy świadomość tego, że każdemu zależy na czasie i każdy posiadacz pojazdu chciałby, aby przez jak najkrótszy okres czasu był on wyłączony z ruchu.

Aby zatem dostarczyć swój podzespół do naszego zakładu centralnego można przyjechać do nas samodzielnie lub zamówić kuriera. Jeżeli kuriera zamówimy zbyt późno danego dnia, to będzie mógł on przyjechać dopiero nazajutrz. Z tego właśnie względu obok na mapie kolorem niebieskim zaznaczyliśmy drogę, która dzieli Brodnicę i Toruń, w którym jest zlokalizowana współpracująca z nami firma kurierska. Jeżeli bardzo zależy nam na czasie i nie chcemy czekać na kuriera do dnia kolejnego, to możemy sami odwiedzić punkt przyjmowania przesyłek i prawidłowo zapakowaną część tam właśnie zostawić. Po

regeneracji

Twojego

koła dwumasowego

kurier odwiezie je pod wskazany adres. Miejscem tym może być również warsztat, gdzie jest wykonywany demontaż części, dzięki czemu nie będziesz musiał odbierać przesyłki, gdyż kurier dostarczy ją osobiście mechanikowi.
AQUARESS 2013