REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ŁOMŻA

Regeneracja koła dwumasowego ŁomżaRegeneracja koła dwumasowego to jedna z naszych specjalności, a usługę możemy zaproponować każdemu zainteresowanemu kierowcy na terenie
Łomży i innych miast na terenie województwa podlaskiego, a także całego kraju. Jeżeli nie wiesz, czy Twoja dwumasa kwalifikuje się do regeneracji skontaktuj się z nami, a my wskażemy Ci serwis samochodowy, w którym będziesz mógł dokonać diagnostyki dwumasy.

Oprócz regeneracji koła dwumasowego, naszym klientom proponujemy możliwość zakupu fabrycznie nowych części do bieżących napraw samochodu. Ponieważ na rynku motoryzacyjnym działamy od wielu już lat, współpracujemy z wieloma hurtowniami motoryzacyjnymi na terenie całego kraju, dzięki czemu mamy możliwość zakupu za ich pośrednictwem artykułów motoryzacyjnych i wszystkich części samochodowych w najlepszych cenach. Współpracując z kilkoma hurtowniami, w razie potrzeby ze strony naszego klienta, wysyłamy zapytanie do każdej z tych hurtowni i wybieramy ofertę najatrakcyjniejszą cenowo, ponieważ nie ma jednej najlepszej i najtańszej hurtowni motoryzacyjnej, która byłaby w stanie zapewnić każdą część po najlepszej cenie, dlatego stosowane przez nas rozwiązanie jest bardzo korzystne dla naszych klientów i cieszy się dużym zainteresowaniem z ich strony. Jeśli więc interesuje Cię regeneracja koła dwumasowego albo zakup fabrycznie nowych dowolnie wybranych podzespołów samochodowych, skontaktuj się z naszym serwisem, a my postaramy się pomóc Ci, aby rozwiązać Twój problem z samochodem.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Łomża
  • regeneracja koła dwumasowego Łomża
regeneracja koła dwumasowego Łomża
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Naszym klientom przypominamy również, że

regeneracja koła dwumasowego

to tylko jedna część w układzie przeniesienia napędu. Oprócz dwumasy w układzie tym znajdziemy również docisk, tarczę sprzęgła i wysprzęglik. W przypadku demontażu koła dwumasowego do jego regeneracji, bądź wymiany na nowe, koniecznie należy sprawdzić stan wspomnianych elementów, gdyż ich zużycie dyskwalifikuje je do ponownego zamontowania w samochodzie. Niestety wielu kierowców o tym nie pamięta, bądź nie wie i naraża się na ryzyko podniesienia w przyszłości dość znacznych wydatków na ponowną naprawę dwumasy. Zużyty docisk przyczynia się do bardzo szybkiego wyeksploatowania koła dwumasowego, nawet jeżeli założymy fabrycznie nowe, efekt po krótkim czasie będzie dokładnie taki sam.

Tak więc pamiętaj o tym, aby w przypadku demontażu skrzyni biegów na okoliczność wyjęcia dwumasy sprawdzić również, w jakim stanie jest docisk, tarcza i wysprzęglik.
Możliwości skorzystania z naszych usług jest kilka, a jest to uzależnione choćby od tego, czy koło dwumasowe jest już zdemontowane z Twojego samochodu, czy też jeszcze on jeździ. W tym pierwszym przypadku, wystarczy jedynie zamówić u nas bezpośrednio kuriera, który zabierze koło dwumasowe, dostarczy do nas i po regeneracji z powrotem dostarczy pod wskazany adres. Jeżeli chcesz, możesz samodzielnie dostarczyć swoją dwumasę do nas, a plusem tego rozwiązania jest to, że może okazać się, że taką samą dwumasę, jak Twoja mamy na półce w naszym magazynie już po

regeneracji

. W takim przypadku, natychmiast otrzymasz od nas już zregenerowaną dwumasę, oczywiście z gwarancją. W tym przypadku, swoje koło należy pozostawić.

Jeżeli samochód jeszcze jeździ, to oczywiście konieczna jest wizyta w warsztacie, gdzie po pierwsze zostanie dokonana diagnoza układu przeniesienia napędu w samochodzie, a po drugie w razie, gdyby okazało się, że dwumasa faktycznie kwalifikuje się już do regeneracji, bądź wymiany, zostanie dokonany jej demontaż. Podobnie, jak w poprzednim wariancie, należy wykonać do nas bezpośredni telefon i zamówić kuriera, bądź dostarczyć dwumasę do nas osobiście. W obydwu wariantach istnieje także opcja samodzielnego przywiezienia

koła dwumasowego

w paczce do siedziby firmy kurierskiej współpracującej z nami. Rozwiązanie takie skraca nieco czas przeprowadzenia całej operacji.
AQUARESS 2013