REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BYTOM

Regeneracja koła dwumasowego BytomW przypadku, jeśli zamieszkujesz Bytom i regeneracja koła dwumasowego zamontowanego w Twoim pojeździe powinna zostać wykonana wkrótce, ewentualnie już teraz, oznacza to, że odwiedzasz właściwą stronę w Internecie, albowiem nasz zakład od wielu już lat specjalizuje się w regeneracji różnego rodzaju podzespołów samochodowych, a

koła dwumasowe

są jednym z wiodących obszarów naszej działalności, potwierdzeniem czego jest fakt, że dwumasy opuszczające nasz zakład jeżdżą w samochodach nie tylko naszego kraju, ale również wielu państw ościennych, a współpracują z nami nie tylko odbiorcy indywidualni i warsztaty samochodowe, ale również autoryzowane serwisy znanych z całą pewnością każdemu kierowcy poruszający się po naszych drogach marek samochodowych.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Bytom
  • regeneracja koła dwumasowego Bytom
regeneracja koła dwumasowego Bytom
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Musimy pamiętać o tym, że prawidłowe funkcjonowanie układu przeniesienia napędu w każdym samochodzie, bez znaczenia na jego wykorzystanie, rodzaj i markę, jest uzależnione od dobrej kondycji technicznej nie tylko koła dwumasowego, ale również współpracującej tarczy sprzęgła, docisku oraz wysprzęglika. W sytuacji, gdy któryś z tych elementów jest mocno zużyty i wyeksploatowany, odbijać się to może na efektywności przekazywania napędu z silnika poprzez skrzynię biegów na koła naszego samochodu. Jako przykład możemy podać tutaj tarczę sprzęgła. W takim przypadku będzie ona powodowała tak zwane ślizganie się sprzęgła i powstawanie nadmiernych temperatur w układzie, co kolei może przyczynić się do uszkodzenia pozostałych elementów, poprzez ich przegrzanie. Aby dostać się do sprzęgła, należy zdemontować skrzynię biegów.

Oznacza to konieczność poniesienia określonych kosztów, gdyż na ogół operacja ta wymaga zastosowania podnośnika i kilku specjalnych narzędzi, tak więc w przypadku klienta indywidualnego na ogół nie będzie to możliwe do wykonania we własnym garażu. Zmierzamy do tego, iż powinno się w sytuacji, gdy skrzynia biegów jest już demontowana dokonać inspekcji wszystkich pozostałych elementów sprzęgła budzących niepokój.

Tak więc, jeżeli wymieniamy tarcze sprzęgła, sprawdźmy w jakiej kondycji są pozostałe elementy. Jeżeli natomiast zajmujemy się dwumasą, zerknijmy także na docisk, tarczę sprzęgła i wysprzęglik, aby nie ponosić zbędnych kosztów, gdy okaże się, że któryś z tych podzespołów trzeba wymienić wkrótce po tym, jak uporamy się z dwumasą. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Bytom

i

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie jest konieczna, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
AQUARESS 2013