KUTNO REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego KutnoDwumasa na pierwszy rzut oka wydawać może się elementem mało złożonym i skomplikowanym. We wnętrzu jednak tego podzespołu znajdują się złożone mechanizmy, których zadanie polega na tłumienie drgań skrętnych.

Regeneracja koła dwumasowego

przywróci temu elementowi pełne walory części nowej. Na skutek rosnącego przebiegu i normalnego procesu zużycia i wyeksploatowania, każde koło dwumasowe po osiągnięciu określonego przebiegu traci swoje pierwotne walory użytkowe i zdolność do tłumienia drgań skrętnych generowanych przez silnik. Skutki tego zużycia każdy kierowca będzie mógł osobiście odczuć, poprzez dające odczuć się wibracje i drżenie karoserii w dolnym zakresie pracy silnika. Podczas dodawania gazu, czyli zwiększania prędkości obrotowej silnika, drgania te powinny zniknąć. Innymi dosyć popularnymi i często spotykanymi objawami są różnego rodzaju metaliczne odgłosy i stuki pojawiające się szczególnie podczas włączania i gaszenia silnika, ale mogące także pojawić się podczas pracy silnika na wolnych obrotach.

Objawy te w połączeniu ze wspomnianym przebiegiem około dwustu tysięcy kilometrów auta, powinny skłonić każdego kierowcę, aby odwiedzić mechanika samochodowego, który dokładnie wszystko sprawdzi i określi, czy regeneracja koła dwumasowego jest rzeczywiście potrzebna, czy też może objawy te mają zupełnie inne źródło.
  • regeneracja koła dwumasowego Kutno
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Kutno
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Kutno
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013