REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO TUCZNO

Regeneracja koła dwumasowego TucznoWarto jest pamiętać o tym, że układ sprzęgła stanowi dosyć istotny element konstrukcyjny każdego samochodu. W przypadku problemów, regeneracja koła dwumasowego, czyli jednego z elementów tego układu pozwoli odzyskać dwumasie pełne walory techniczne, zbliżone do parametrów części fabrycznie nowej. Oprócz kół dwumasowych możemy zaproponować także regenerację tarczy sprzęgła, docisku oraz wysprzęglika.

W naszym zakładzie oferujemy kompleksowy zakres usług, dzięki czemu w jednym miejscu można zlecić wykonanie usługi mającej na celu przywrócenie wszystkim elementom sprzęgła parametrów części nowych. Warto również pamiętać o tym, że zbyt długie odwlekanie z wykonaniem tej operacji, oczywiście w przypadku, gdy jej konieczność zaistnieje, może skutkować uszkodzeniem nie tylko skrzyni biegów, ale również samego silnika. W toku naszej wieloletniej działalności z takimi przypadkami wielokrotnie spotykaliśmy się. Dlatego, jeżeli masz podejrzenia, co do kondycji stanu technicznego dwumasy w swoim samochodzie, nie zwlekaj i odwiedzić mechanika samochodowego, który wykona diagnostykę sprzęgła i podejmie decyzję, czy rzeczywiście wymaga ono uwagi.

Regeneracja koła dwumasowego

, to zabieg przywracający temu podzespołowi parametry części fabrycznie nowej. Oczywiście na realizowane przez nas usługi wystawiana jest gwarancja bez limitu przejechanych kilometrów w okresie jej trwania. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne maszyny i urządzenia oraz wykwalifikowany personel, a wszelkie części zamienne przez nas stosowane wykonane są z materiałów bardzo wysokiej jakości.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Tuczno
  • regeneracja koła dwumasowego pod Tucznem
regeneracja koła dwumasowego Tuczno
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Dla wielu naszych Klientów samodzielna wizyta w zakładzie centralnym i przywiezienie swojego koła dwumasowego do regeneracji osobiście, to zbyt duża odległość do pokonania, co oznacza, że trzeba skorzystać z innej możliwości. Jest nią opcja zamówienia kuriera lub samodzielnego przywiezienia

koła dwumasowego

do punktu przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy przewozowej. Na mapie umieszczonej na naszej stronie kolorem niebieskim zaznaczona jest droga dzieląca Szczecin i

Tuczno

.

Aby dostarczyć dwumasę do kuriera samodzielnie, w pierwszej kolejności należy skontaktować się z nami, aby dokonać autoryzacji wysyłamy paczki. Zwracamy także uwagę na jej prawidłowe zapakowanie, czyli w taki sposób, aby znajdująca się w środku pudełka dwumasa nie miała możliwości swobodnego przemieszczania się. Mogłoby to uszkodzić ją dodatkowo w czasie transportu i co również istotne, kurier mógłby odmówić przyjęcia źle zapakowanej paczki.
AQUARESS 2013