REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO CEDYNIA

Regeneracja koła dwumasowego CedyniaRegeneracja koła dwumasowego pozwala przywrócić temu podzespołowi pełną sprawność techniczną i walory użytkowe takie same, jak w przypadku części nowej. Dwumasa nie jest podzespołem, który wbrew wielu opiniom niczemu nie służy. Otóż element ten ma za zadanie tłumić drgania skrętne występujące podczas pracy silnika w dolnym zakresie jego obrotów. Z tego powodu, gdy zaobserwujemy symptomy zużycia i wyeksploatowania koła dwumasowego, to po dodaniu gazu, oznaki te powinny zaniknąć. Wynika to ze specyfiki drgań skrętnych, które mają miejsce jedynie, gdy silnik pracuje na wolnych obrotach. Do symptomów tych możemy zaliczyć przede wszystkim niepokojące odgłosy dochodzące z okolicy skrzyni biegów oraz nadmierne wibracje nadwozia samochodu.

Gdy oznaki takie zaobserwujemy, warto jest udać się do warsztatu samochodowego, aby wykonać diagnostykę koła dwumasowego i ewentualnie, gdy okaże się, że rzeczywiście dwumasa jest tego źródłem podjąć decyzję o wykonaniu

regeneracji koła dwumasowego

. Rozwiązanie takie jest bardzo korzystne pod względem finansowym, a co najważniejsze pozwala uzyskać dwumasie całkowitą sprawność techniczną i pełne walory użytkowe.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Cedynia
  • regeneracja koła dwumasowego w Cedyni
regeneracja koła dwumasowego Cedynia
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Nasi kontrahenci chcący dostarczyć do naszego zakładu swoje

koło dwumasowe

zastanawiają się, który wariant będzie dla nich najkorzystniejszy. Jest to zależne przede wszystkim od odległości miejsca zamieszkania od naszego zakładu. Gdy dystans ten jest niewielki, można samemu przyjechać ze swoją wymontowaną dwumasą do naszego zakładu. W wielu jednak sytuacjach odległość ta będzie zbyt duża, aby na rozwiązanie takie zdecydować się. Można wtedy zamówić kuriera lub samodzielnie przyjechać do punktu przyjmowania przesyłek współpracujące z nami firmy kurierskiej. Na umieszczonej mapie przedstawiamy kolorem niebieskim drogę dzielącą Cedynię i Szczecin.

Zanim zdecydujemy się na takie rozwiązanie, proponujemy skontaktować się w pierwszej kolejności z naszymi specjalistami. Omawiane rozwiązanie jest szczególnie atrakcyjne w przypadku, gdy zależy nam na czasie i chcielibyśmy maksymalnie skrócić czas trwania całej operacji.
AQUARESS 2013