REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SŁUPSK

Regeneracja koła dwumasowego SłupskW przypadku, gdy obawiamy się, że sprzęgło w naszym samochodzie wymaga uwagi, a

regeneracja koła dwumasowego

na podstawie symptomów jest niezbędna, to warto jest jednak wykonać diagnostykę w warsztacie samochodowym, aby mieć całkowitą pewność, że to właśnie dwumasa jest zrobiłem naszego niepokoju. Do podstawowych symptomów zużytego koła dwumasowego możemy zaliczyć drżenie i wibracje karoserii oraz metaliczne odgłosy dochodzące z okolicy skrzyni biegów i silnika w dolnym zakresie obrotów. Diagnostyka, czy to rzeczywiście dwumasa powoduje takie objawy jest o tyle istotna, że zupełnie inne elementy mogą być źródłem tych objawów. Otóż poduszki amortyzujące umiejscowione pod silnikiem i skrzynią biegów to elementy gumowo metalowe i również one w przypadku zużycia i wyeksploatowania mogą powodować, że silnik i skrzynia biegów nie są odpowiednio amortyzowane.

W takim przypadku również istnieje możliwość pojawienia się metalicznych odgłosów i drżenie karoserii, co bardzo przypomina objawy generowane przez wyeksploatowane koło dwumasowe. Aby zatem nie narażać się na niepotrzebny demontaż dwumasy i wysłanie jej do naszego zakładu, warto jest w pierwszej kolejności odwiedzić warsztat samochodowy i zlecić wykonanie oceny stanu technicznego tego podzespołu. Jeżeli okaże się, że to inny element jest źródłem takich objawów, to może okazać się że regeneracja koła dwumasowego nie będzie wcale konieczna. Jeśli jednak to rzeczywiście dwumasa będzie źródłem tych dźwięków i wibracji, to wtedy proponujemy dostarczyć ten podzespół do naszego zakładu celem wykonania procesów naprawczych.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Słupsk
  • regeneracja koła dwumasowego Słupsk
regeneracja koła dwumasowego Słupsk
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Na terenie województwa pomorskiego punkt przyjmowania przesyłek współpracującej z nami firmy kurierskiej znajduje się w Gdańsku przy ul. Wodnika. Na mapie umieszczonej tuż obok, kolorem niebieskim zaznaczona jest najkrótsza droga do tego właśnie punktu. Dystans ten, jak widzimy można pokonać w niecałe dwie godziny. Wspominamy o tym dlatego, że w niektórych przypadkach, szczególnie gdy zależy nam na czasie, warto jest samodzielnie przyjechać bezpośrednio do firmy kurierskiej i tam swoje koło dwumasowe do regeneracji w naszej firmie wysłać.

Zanim zdecydujemy się na takie rozwiązanie, konieczny jest kontakt telefoniczny z naszymi specjalistami, aby autoryzować wysyłaną przesyłkę i ustalić wszelkie szczegóły realizacji całej operacji.
AQUARESS 2013