REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO MIROSŁAWIEC

Regeneracja koła dwumasowego MirosławiecKażdy samochód, aby przez długi okres czasu służył swojemu posiadaczowi, wymaga wykonywania przy nim systematycznie czynności obsługowych i niekiedy niestety poważniejszych napraw. Regeneracja koła dwumasowego jest tego przykładem.

Czynność ta składa się z wielu procesów technologicznych, których ostatecznym celem jest uzyskanie podzespołu posiadającego walory elementu fabrycznie nowego. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dwumasa opuszczająca nasz zakład wystarczy na bardzo długi okres czasu, a w wielu przypadkach nawet dłuższy, niż elementy z pierwszego montażu. Niestety, jakość współcześnie produkowanych samochodów i ich poszczególnych podzespołów jest dużo gorsza, niż przed laty.

Regeneracja koła dwumasowego

jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o możliwość uzyskania podzespołu w pełni sprawnego technicznie, a dodatkowo jest to rozwiązanie bardzo atrakcyjne cenowo dla każdego właściciela samochodu.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Mirosławiec
  • regeneracja koła dwumasowego w Mirosławcu
regeneracja koła dwumasowego Mirosławiec
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Odległość dzieląca

Mirosławiec

i Szczecin to ponad 130 kilometrów. Pokonanie tej drogi powinno zająć niecałe dwie godziny. Piszemy o tym, dlatego że wielu naszych Klientów nie chce czekać na kuriera, lecz dla przyspieszenia całości trwania

regeneracji koła dwumasowego

decydują się na samodzielną wizytę w firmie kurierskiej. Jak wynika z mapy, aby dotrzeć do tego punktu należy kierować się w kierunku zachodnim drogą krajową numer 10.

Zanim wybierzecie Państwo takie właśnie rozwiązanie proponujemy skontaktować się koniecznie z naszymi specjalistami i ustalić wszystkie niezbędne detale całej operacji.
AQUARESS 2013