REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO MIROSŁAWIEC

tel.  603 501 605

Zamawianie usług i informacje
Twoje auto będzie sprawne w ciągu kilku godzin
Poniedziałek - piątek 8-18 
soboty 10 - 14, niedziela nieczynne
Koło dwumasowe jak nowe
takie właśnie będzie po naszej regeneracji

Regeneracja koła dwumasowego MirosławiecKażdy samochód, aby przez długi okres czasu służył swojemu posiadaczowi, wymaga wykonywania przy nim systematycznie czynności obsługowych i niekiedy niestety poważniejszych napraw. Regeneracja koła dwumasowego jest tego przykładem.

Czynność ta składa się z wielu procesów technologicznych, których ostatecznym celem jest uzyskanie podzespołu posiadającego walory elementu fabrycznie nowego. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dwumasa opuszczająca nasz zakład wystarczy na bardzo długi okres czasu, a w wielu przypadkach nawet dłuższy, niż elementy z pierwszego montażu. Niestety, jakość współcześnie produkowanych samochodów i ich poszczególnych podzespołów jest dużo gorsza, niż przed laty.

Regeneracja koła dwumasowego

jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o możliwość uzyskania podzespołu w pełni sprawnego technicznie, a dodatkowo jest to rozwiązanie bardzo atrakcyjne cenowo dla każdego właściciela samochodu.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Mirosławiec
  • regeneracja koła dwumasowego w Mirosławcu
regeneracja koła dwumasowego Mirosławiec
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doświadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pełen zakres usług
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obsługa logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Odległość dzieląca

Mirosławiec

i Szczecin to ponad 130 kilometrów. Pokonanie tej drogi powinno zająć niecałe dwie godziny. Piszemy o tym, dlatego że wielu naszych Klientów nie chce czekać na kuriera, lecz dla przyspieszenia całości trwania

regeneracji koła dwumasowego

decydują się na samodzielną wizytę w firmie kurierskiej. Jak wynika z mapy, aby dotrzeć do tego punktu należy kierować się w kierunku zachodnim drogą krajową numer 10.

Zanim wybierzecie Państwo takie właśnie rozwiązanie proponujemy skontaktować się koniecznie z naszymi specjalistami i ustalić wszystkie niezbędne detale całej operacji.
AQUARESS 2013