SOCHACZEW REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Nasi klienci zamieszkujący

Sochaczew

rozważając możliwość, jaką jest

regeneracja koła dwumasowego

w wielu przypadkach zastanawiają się, czy nabycie podzespołu używanego będzie dobrym rozwiązaniem problemu z układem przeniesienia napędu w ich samochodzie.

Na naszej stronie postaramy się przedstawić kilka argumentów to tym, że rozwiązanie takie nie jest korzystne dla kieszeni właściciela samochodu i nie wiąże się tak na dobrą sprawę z rozwiązaniem zaistniałego problemu, a naraża jedynie potencjalnego nabywcę takiego podzespołu na niepotrzebne wydatki finansowe.
  • rozmontowane koło dwumasowe
Argumentów świadczących o tym, że używany podzespół w postaci koła dwumasowego nie powinien być zamontowany w samochodzie, jeżeli pojawi się taka usterka są następujące. Po pierwsze, kupiona używana dwumasa jest już w pewnym stopniu zużyta i bardzo często jest tak, że jej stan techniczny jest znacznie gorszy, niż naszego dotychczasowego koła dwumasowego, co oznacza, że montaż jest w naszym samochodzie absolutnie nie rozwiąże naszego problemu. Po drugie, koło dwumasowe używane, które kupimy może być zdemontowane z samochodu wypadkowego, co oznacza, że na skutek zderzenia wystąpiły bardzo duże siły i naprężenia, które z dużym prawdopodobieństwem uszkodziły wewnętrzną strukturę dwumasy. Element ten jedynie pozornie z zewnątrz wygląda na mało skomplikowany, niemniej jednak w jego wnętrzu znajdują się części, których zadaniem jest niwelacja drgań skrętnych. Uszkodzenie dwumasy na skutek uderzenia pozbawia jej tej bardzo ważnej cechy i montaż takiego koła nie przynosi żadnego efektu.
regeneracja koła dwumasowego Sochaczew
Kwestią ważną jest również to, w jaki sposób używana część była przechowywana po demontażu z poprzedniego samochodu. W wielu przypadkach na skutek działania czasu i wilgoci we wnętrzu takiego koła pojawia się korozja, która będzie się nasilała, przyczyniając się do szybszego, niż zazwyczaj zużycia dwumasy.

Oprócz tego nigdy nie wiemy, w jaki sposób koło było zdemontowane z poprzedniego samochodu i czy do tego celu wykorzystywano właściwe narzędzia, czy też może posłużono się młotkiem lub palnikiem.

Wszystkie te argumenty wskazują, że jeżeli chcemy rozwiązać problem z układem przeniesienia napędu w swoim samochodzie, tak na dobrą sprawę możemy skorzystać z naszych usług lub kupić fabrycznie nowy podzespół, nie polecamy natomiast kupowania używanych części. Tak więc, jeżeli

Sochaczew

jest miejscem Twojego zamieszkania lub ewentualnie dowolne miejscowości w jego pobliżu, a

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim aucie powinna zostać wykonana lub ewentualnie konieczność taka już teraz istnieje, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Sochaczewie
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.

Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013