BYDGOSZCZ - REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO - DWUMASY
WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE
Nasza oferta skierowana jest do warsztatów i kierowców z terenu

BYDGOSZCZY

i całego woj.

KUJAWSKO-POMORSKIEGO

. Jeśli masz auto, a Twoje

koło dwumasowe

jeszcze jest zamontowane w samochodzie możesz udać się do swojego zaprzyjaźnionego serwisu, tam zlecić demontaż dwumasy i skontaktować się z nami, a my zajmiemy się obsługą całej regeneracji.

Jeśli zechcesz możemy zaproponować Ci jeden lub kilka warsztatów na terenie Twojego miejsca zamieszkania, które już od dawna współpracują z nami i tenże serwis samochodowy dokona demontażu i montażu dwumasy po regeneracji. W chwili obecnej współpracujemy z siecią ponad 160 warsztatów na terenie całego kraju i z pewnością będziemy w stanie polecić Ci serwis blisko Twojego miejsca zamieszkania.

  • koło dwumasowe po regeneracji 3


Naszym klientom przypominamy o bardzo istotnej kwestii: oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, w chwili demontażu skrzyni biegów należy koniecznie zadbać o stan tarczy sprzęgła i docisku. Te dwa dodatkowe elementy, jeśli zamontujemy nawet do nowego koła dwumasowego przyczynią się do jego bardzo szybkiego wyeksploatowania.

Oprócz tego istotnym elementem jest również stan wysprzęglika. Ponieważ wyjęcie skrzyni może być dość kosztowne, koniecznie warto wziąć pod uwagę także regenerację tarczy i docisku oraz wymianę wysprzęglika – jeśli tego nie zrobimy za jednym razem, może okazać się niebawem, że czeka nas kolejny wydatek na te trzy właśnie dodatkowe elementy.

regeneracja koła dwumasowego Bydgoszcz


MIty na temat

regeneracji dwumasy
Można zaryzykować stwierdzenie, że każdy kierowca, który zetknął się z tematem, jakim jest

regeneracja koła dwumasowego

spotkał się również z wieloma mitami i legendami na temat tej operacji. Rzeczą charakterystyczną jest to, że większość z tych opowieści pochodzi z ust ludzi, którzy z regeneracją nigdy nie mieli nic wspólnego, zasłyszeli jedynie gdzieś coś od kogoś, często od „fachowców” na jakimś forum internetowym.

Otóż profesjonalna

regeneracja koła dwumasowego

wymaga spełnienia kilku warunków: posiadania gruntownej wiedzy i doświadczenia, specjalistycznych maszyn oraz materiałów bardzo wysokiej jakości. Tylko spełnienie łącznie tych trzech warunków jest solidną gwarancją dobrze wykonanej usługi. Wracając jednak do wątku głównego, poniżej postaramy się ustosunkować do kilku popularnych mitów związanych z regeneracją dwumasy.

1.

Regeneracja koła dwumasowego

jest niewykonalna.
- Oczywiście zdanie powyższe jest całkowitą bzdurą – nasz zakład zajmuje się tym od wielu już lat i z powodzeniem wykonujemy tę operacją na rzecz nie tylko osób fizycznych, ale i nawet samych profesjonalistów jakimi są warsztaty samochodowe oraz autoryzowane serwisy różnych marek – współpracujemy z nimi już od wielu lat, a to chyba jest najlepszą odpowiedzią, czy dwumasy regeneruje się.

2.

Dwumasa po regeneracji

starcza na bardzo krótko.
- Jeżeli spełni się trzy wymienione wcześniej warunki: posiadania gruntownej wiedzy i doświadczenia, specjalistycznych maszyn oraz materiałów bardzo wysokiej jakości, to zregenerowane koło potrafi wytrzymać nawet dłużej, niż oryginalnie nowe.

3.

Regneracja koła dwumasowego

jest nieopłacalna.
- W tym przypadku trzeba zauważyć, że regeneracja dwumasy jest zawsze tańsza, niż zakup nowej. Jedyną kwestią jest tylko różnica w cenie. W niektórych przypadkach jest ona relatywnie niewielka, w niektórych jednak sytuacjach różnica pomiędzy regeneracją, a nową częścią sięgać mogą nawet kilku tysięcy złotych.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż w Bydgoszczy
Od wielu lat specjalizujemy się w regeneracji części samochodowych, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych niekiedy dwumasami.

Obsługujemy wszystkich zainteresowanych z obszaru całej Polski – nie jest istotne skąd do nas dzwonisz,  jesteśmy w stanie zapewnić każdemu możliwość naprawy podzespołu w jego aucie

Regeneracja koła dwumasowego

zdecyowanie powinna być dokonana wraz
ze szlifowaniem docisku i założeniem nowych okładzin ciernych na tarczy sprzęgła,
jak bowiem wiadomo, brak regeneracji tychże dwóch części skraca żywotność dwumasy.

Jeżeli zamieszkujesz

BYDGOSZCZ

lub inną miejscowość na terenie woj.

kujawsko-pomorskiego

zapraszamy Cię do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.


Włocławek Chełmno Świecie Brodnica Mogilno Żnin Nakło Mrocza Sępólno Krajeńskie Kamień Krajeński Koronowo Tuchola Grudziądz Łasin Solec Kujawski Kcynia Szubin Łabiszyn Więcbork Warlubie Chełmża Kowalewo Pomorskie Rypin Ciechocinek Lipno Skępe Dobrzyń Kowal Lubień Kujawski Lubraniec Piotrków Kujawski Izbica Kujawska Inowrocław Pakość Janikowo Strzelno Kruszwica Radziejów

Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka

Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.

Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.

Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.

Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.

24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.

Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.


Klienci zamieszkujący

Bydgoszcz

lub inne miejscowości na terenie woj.

kujawsko-pomorskiego

często pytają nas w jaki sposób można przyspieszyć nieco operację regeneracji dwumasy. Jest taka opcja, a polegać może ona na dwóch działaniach. Pierwszym z nich jest osobiste dostarczenie dwumasy do nas – jeśli w danym momencie będziemy mieć taki sam model na półce z częściami po regeneracji, to możemy załatwić to natychmiast. Drugi wariant może wiązać się z osobistym dostarczeniem koła dwumasowego do siedziby firmy kurierskiej, z którą współpracujemy. Poniżej przedstawiamy przybliżone odległości z wybranych miejscowości do punktu nadawania przesyłek. Oczywiście w obydwu wariantach prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny z nami.


Włocławek – Bydgoszcz

, ok. 99 km,

Chełmno – Bydgoszcz

, ok. 55 km,

Świecie – Bydgoszcz

, ok. 49 km,

Brodnica – Bydgoszcz

, ok. 106 km,

Mogilno – Bydgoszcz

, ok. 63 km,

Żnin – Bydgoszcz

, ok. 47 km,

Nakło – Bydgoszcz

, ok. 36 km,

Grudziądz – Bydgoszcz

, ok. 75 km.


AQUARESS 2013