REGENERACJA MAGLOWNIC ELEKTRYCZNYCH

Gwarancja 12 m-cy
OBSŁUGA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
Regeneracja przekładni hydraulicznych od 440 zł - dotyczy niektórych modeli samochodów

O szczegóły pytaj naszego doradcę

ATRAKCYJNA CENA - FABRYCZNE WYKONANIE
Maglownica trafia do naszego zakładu
Wykonujemy regenerację i testy
Otrzymujesz zregenerowaną maglownicę

Maglownica

, to jeden z podzespołów samochodowych, który można

regenerować

, czyli poprzez odpowiednio przeprowadzony proces technologiczny doprowadzić do stanu praktycznie takiego, jaki miała ona będąc nową częścią.

Regeneracja maglownicy

, czy też

przekładni kierowniczej

stanowi dość interesującą finansowo alternatywę w stosunku do zakupu nowej przekładni, której jak chyba każdy kierowca domyśla się, koszt jest dużo wyższy, niż regeneracja maglownicy zużytej.
maglownicę jak regenerować
O rozwiązaniu problemu, jakim jest zakup używanej, nieznanego pochodzenia przekładni kierowniczej nawet nie wspominamy, bo to żadne rozwiązanie, a jedynie wyrzucanie pieniędzy w błoto, bowiem maglownica używana często jest w gorszym stanie, niż nasza dotychczasowa.
  • maglownica w trakcie regeneracji

Regeneracja maglownicy

powinna być przeprowadzona, jeśli tylko poruszając się naszym samochodem stwierdzimy, że nie zachowuje się ona tak, jak zwykle. Szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju problemy ze skrętem kół za pomocą kierownicy, zbytni opór przy obracaniu kołem, podejrzane dźwięki, brak samodzielnego powrotu koła kierownicy do kierunku na wprost, czy też plamy pod samochodem zlokalizowane w okolicach maglownicy.
regenerowanie maglownic

Regeneracja maglownicy

, to po wyjściu w postaci zakupu nowej przekładni jedyne rozsądne wyjście. Układ kierowniczy, o czym chyba wie każdy kierowca, nawet mało doświadczony wpływa w bardzo dużym stopniu na bezpieczeństwo jazdy nasze oraz innych uczestników ruchu drogowego. Nie powinniśmy więc lekceważyć niepokojących nas symptomów i w razie ich pojawienia się odwiedzić profesjonalnego mechanika. A jeśli nie masz zaufanego, skontaktuj się z nami, a my dzięki naszej wieloletniej obecności na mapie usług motoryzacyjnych w naszym kraju, z całą pewnością wskażemy Ci solidny warsztat zlokalizowany w Twojej okolicy.

Pamiętaj, że

regeneracja maglownicy

nie jest czynnością, którą może wykonać dowolny, pierwszy lepszy mechanik. Do tej operacji potrzebne są specjalistyczne urządzenia i przyrządy montażowe i diagnostyczne.

Aby poznać wszystkie szczegóły regeneracji maglownicy w swoim samochodzie zadzwoń pod nasz numer telefonu.
AQUARESS 2013