REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO SZPROTAWA

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego SzprotawaSzprotawa to lokalizacja, w której obsługujemy naszych klientów zainteresowanych usługą, którą jest regeneracja koła dwumasowego. Kontaktując się z nami Klienci zadają różnorodne pytania, w jaki sposób można przeprowadzić operację i jak to wszystko załatwić. Aby uprościć nieco temat, poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęstsze pytania. W pierwszej kolejności należy upewnić się, czy to rzeczywiście koło dwumasowe jest zespołem, który powoduje problem. Jest to o tyle istotne, że niektóre z symptomów towarzyszących są także charakterystyczne także do uszkodzeń innych podzespołów.

Bardzo dobrym przykładem tego są poduszki pod skrzynią biegów i ich niedomagania mogą powodować drżenie i wibracje samochodu, aby więc upewnić się w swoich obawach, w pierwszej kolejności trzeba odwiedzić mechanika samochodowego. Jeżeli nie macie Państwo rzetelnego mechanika, proponujemy skontaktować się z nami, a my możemy Państwu zarekomendować takowego. Na rynku regeneracji podzespołów samochodowych w Polsce działamy już od piętnastu lat i dzięki temu do współpracy zaprosiliśmy bardzo dużą liczbę rzetelnych serwisów, w których można dokonać diagnostyki, demontażu i montażu koła dwumasowego. Gdy dwumasa jest już zdemontowana, należy dostarczyć do ją do naszego zakładu do regeneracji. Można zrobić to osobiście lub zamówić kuriera. Pierwsze rozwiązanie nie zawsze jest wykonalne, choćby z uwagi na duży dystans, brak czasu lub brak transportu.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Szprotawa
  • regeneracja koła dwumasowego Szprotawa
regeneracja koła dwumasowego Szprotawa
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Zamówienie kuriera odbyć może się za naszym pośrednictwem lub można jechać samemu do punktu, w którym można nadać przesyłkę we współpracującej z nami firmie spedycyjnej. Zanim jednak to zrobimy, konieczny jest kontakt z nami, abyśmy mogli autoryzować przesyłkę, bo bez tego nie można będzie jej nadać. Podczas kompletnej regeneracja koła dwumasowego, trzeba zwrócić także uwagę na to, w jakim stanie jest docisk sprzęgła, tarcza i wysprzęglik, albowiem dobra kondycja elementów składa się na efektywność układu przeniesienia napędu.

Gdy macie Państwo wątpliwości, co do stanu technicznego wspomnianych elementów, można także do nas je dostarczyć do regeneracji lub diagnostyki. Wszelkie podejmowane przez nasz zakład działania za każdym razem konsultowane są z naszymi Klientami tak, aby pierwotnie ustalona kwota nie zmieniła się w nieoczekiwany dla Klienta sposób. W przypadku, gdy zamieszkujesz

Szprotawę

i

koło dwumasowe

wymaga

regeneracji

lub chcesz dokonać diagnostyki układu sprzęgła i przeniesienia napędu, proponujemy w pierwszej kolejności skontaktować się z nami, aby poznać szczegóły i możliwości wykonania usługi. Zdecydowanie odradzamy zakupu używanych kół dwumasowych, albowiem podczas naszej działalności przekonaliśmy się już wielokrotnie, że takie rozwiązanie to wyrzucanie pieniędzy w błoto, albowiem nie znamy stanu technicznego części, którą kupimy i często jest ona bardziej wyeksploatowana, niż nasza dotychczasowa.
Znajdująca się obok mapa dojazdowa przedstawia optymalną drogę, która wiedzie ze

Szprotawy

do Zielonej Góry, gdzie przy ulicy Bohaterów Westerplatte zlokalizowana jest firma kurierska realizująca wszelkie zlecenia dla naszych Klientów. Nieco wyżej wspominamy o opcji osobistego przywiezienia kurierowi swojej dwumasy do regeneracji w naszej firmie i z tego właśnie powodu na naszej stronie umieściliśmy plan dojazdu, który jak widać nie jest trudny i czasochłonny, bo odległość ta, to około 60 kilometrów w zależności od drogi, którą będziemy chcieli się udać. Jadąc ze Szprotawy najprościej będzie udać się drogą na północ w kierunku Kożuchowa, następnie zaś drogą S3 lub drogą wojewódzką do Zielonej Góry. Przypominamy, że przed wizytą we wskazanym miejscu, należy skontaktować się z nami w celu autoryzacji przesyłki.

Zwracam uwagę na to, aby prawidłowo zapakować przesyłkę tak, aby koło dwumasowe nie miało możliwości swobodnego przemieszczania się w jej wnętrzu, co mogłoby dodatkowo jeszcze przed generacją koło dwumasowe uszkodzić. Oprócz tego warto jest zastanowić się, czy nie wysłać także do generacji tarczy sprzęgła, docisku i wysprzęglika, gdyż również zajmujemy się od wielu lat regeneracją i tych elementów. W przypadku wątpliwości, co do ich stanu, można także je wysłać, a nasi prawnicy dokonają ich diagnostyki, a ostateczną decyzję podejmiecie Państwo na podstawie naszych rekomendacji. W przypadku chęci regeneracji wykonam ją również, a z kolei brak Państwa akceptacji w tym zakresie spowoduje, że nie będziemy podejmować wobec tych części żadnych działań.
AQUARESS 2013