Regeneracja maglownic Gdańsk

Gwarancja 12 m-cy
OBSŁUGA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
Regeneracja przekładni hydraulicznych od 440 zł - dotyczy niektórych modeli samochodów

O szczegóły pytaj naszego doradcę

ATRAKCYJNA CENA - FABRYCZNE WYKONANIE
Maglownica trafia do naszego zakładu
Wykonujemy regenerację i testy
Otrzymujesz zregenerowaną maglownicę

Regeneracja maglownic GdańskZdecydowana większość kierowców ma świadomość tego, że aby auto służyło w dobrym stanie przez długi okres, raz na jakiś czas trzeba o nie zadbać. Przykładem tego może być

regeneracja maglownicy

(przekładni kierowniczej), która to przekładnia jest w każdym samochodzie odpowiedzialna za to, aby ruch obrotowy kierownicy przekładał się na odpowiedni skręt kół samochodu.

Łatwo chyba zauważyć, że prawidłowe funkcjonowanie maglownicy i całego układu kierowniczego przekłada się w bardzo dużym stopniu na bezpieczeństwo nie tylko kierowcy ale i również pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Regeneracja maglownicy to proces wymagający dość dużej wiedzy i zastosowania specjalistycznych maszyn i urządzeń, dzięki którym cały proces kończy się uzyskaniem takiego stanu technicznego maglownicy i takiej użyteczności, jak ma to miejsce w przypadku fabrycznie nowej części. Szczególnie istotnym elementem regeneracji przekładni kierowniczej jest jej końcowa diagnostyka, która polega na tym, że przekładnia kierownicza jest montowana na specjalistycznym stole, który symuluje rzeczywiste warunki pracy maglownicy.

W momencie diagnostyki przekładnia poddawana jest wysokim obciążeniom, ciśnieniom i temperaturze, co ma odzwierciedlać takie działanie czynników zewnętrznych, jak ma to miejsce podczas rzeczywistej jazdy samochodem. Dzięki temu jesteśmy całkowicie przekonani o wysokiej jakości naszych usług.
regeneracja maglownicy Gdańsk

Regeneracja maglownicy

(przekładni kierowniczej), gdy jest ona zużyta lub uszkodzona, wiąże się z koniecznością dostarczenia jej do naszego zakładu. W pierwszej kolejności maglownica jest demontowana w naszym zakładzie i określamy, jaki zakres prac należy przy niej wykonać.

W niektórych przypadkach wystarczy samo uszczelnienie ale w większości sytuacji konieczna jest obróbka mechaniczna elementów metalowych wewnątrz maglownicy, które na skutek wielu lat użytkowania uległy wyeksploatowaniu, które objawiać może się na przykład ujawnieniem luzów. W takim przypadku, samo uszczelnienie przekładni kierowniczej nie przyniosłyby oczekiwanego efektu, a cała regeneracja maglownicy nie miałaby sensu.

Po wykonaniu wszystkich czynności, maglownica jest montowana i testowana w sposób, o którym powyżej już wspomniano i dopiero po pozytywnym zakończeniu testów i po przekonaniu się, że maglownica funkcjonuje prawidłowo jest ona pakowana i odsyłana do klienta. Regeneracja maglownicy jest dużo lepszym rozwiązaniem, niż zakup przekładni kierowniczej używanej, a mogącej pochodzić z samochodu wypadkowego lub składu części, gdzie była ona przechowywana w wilgoci lub innych niekorzystnych warunkach, przez co jej stan techniczny dyskwalifikować ją może do dalszego użytkowania.

Tak więc

regeneracja maglownicy

(przekładni kierowniczej), to bardzo atrakcyjna finansowo alternatywa w stosunku do zakupu maglownicy fabrycznie nowej, której koszt może być znaczny.
zregenerować maglownicę w Gdańsku

REGENERACJA MAGLOWNIC GDAŃSKZapraszamy do współpracy warsztaty samochodowe z miast na terenie woj.

pomorskiego

Lębork Wejherowo Rumia Reda Gdynia Sopot Nowy Dwór Gdański Tczew Malbork Sztum Pruszcz Gdański Kwidzyn Prabuty Dzierzgoń Skurcz Starogard Gdański Czarna Woda Czersk Chojnice Gdańsk Człuchów Kościerzyna Słupsk Ustka Łeba Bytów Miastko

regeneracja maglownicy montaż i demontaż oraz serwis
regeneracja maglownicy kontrola stanu połączeń
regeneracja maglownicy diagnostyka testy przed wysłaniem Klientowi
zregenerowana maglownica przed testami szczelności
maglownica po regeneracji w magazynie przekładni sprawnych
maglownica zregenerowana po testach oczekuje na zapakowanie i wysłanie
regeneracja maglownicy pomiar przed obróbką mechaniczną
regeneracja maglownicy pomiary w celu określenia stopnia zużycia listwy
regeneracja maglownicy w trakcie realizacji
regeneracja maglownicy szlifowanie na specjalistycznej maszynie
regeneracja maglownicy zakończona montażem poszczególnych części
maglownica zregenerowana po kontroli i przed odesłaniem do odbiorcy

Regeneracja maglownicy

, jak chyba każdy łatwo zauważy, jest dużo tańsza, niż zakup nowej przekładni kierowniczej, której koszt w wielu przypadkach, szczególnie jeśli dotyczy to kilkuletnich lub starszych samochodów może sięgać znacznej części wartości całego auta, w związku z czym, kupno nowej maglownicy raczej nie wchodzi w grę.

Nie warto również kupować maglownicy używanej, ponieważ w wielu przypadkach, są one w dużo gorszym stanie i są bardziej wyeksploatowane, niż dotychczas posiadane maglownice, a ponadto znaczna część z nich, pochodzi z aut wypadkowych. Tak więc taka maglownica pomimo, że wygląda na sprawną, nie nadaje się absolutnie do montażu, gdyż w środku może być uszkodzona. Pamiętajmy, że układ kierowniczy w każdym samochodzie to nie tylko sterowanie autem ale również dbałość o bezpieczeństwo nasze i innych użytkowników drogi.
  • maglownica w trakcie regeneracji
Niestety

regeneracja maglownicy

nie może być wykonana na samochodzie i tego względu, przekładnię kierowniczą należy wymontować. Może uczynić to mechanik samochodowy, który jednocześnie, a właściwie najpierw zdiagnozuje, czy rzeczywiście maglownica kwalifikuje się do regeneracji.

Przek
ładnia kierownicza może być dostarczona do nas osobiście lub za pośrednictwem kuriera, którego można zamówić bezpośrednio u nas. Mamy świadomość tego, że każdemu zależy na czasie, wprowadziliśmy więc dodatkowe rozwiązanie polegające na tym, że istnieję możliwość samodzielnego dostarczenia paczki z maglownicą do siedziby firmy kurierskiej, która realizuje zlecenia na naszą rzecz.

Dla u
łatwienia podajemy przybliżone odległości do punktu nadawania przesyłek tej firmy z wybranych miast na terenie województwa. Przed przywiezieniem maglownicy do firmy kurierskiej, prosimy o kontakt telefoniczny tak, abyśmy byli przygotowani na wykonanie usługi.


S
łupsk -

Gdańsk

, ok. 119 km,
Gdynia - Gda
ńsk, ok. 19 km,
Malbork -

Gdańsk

, ok. 75 km,
Kwidzyn - Gda
ńsk, ok. 109 km,
Ustka - Gda
ńsk, ok. 139 km,
Rumia - Gda
ńsk, ok. 21 km,
Sopot -

Gdańsk

, ok. 12 km,
Tczew - Gda
ńsk, ok. 49 km,
Starogard Gda
ński - Gdańsk, ok. 65 km,
Chojnice - Gda
ńsk, ok. 134 km,
Cz
łuchów - Gdańsk, ok. 160 km,
Łeba - Gdańsk, ok. 96 km.
Solidnie
Gwarancja
Cały kraj
Wszystkie marki
Gdańsk regenerowana maglownica czy nowa
Gdańsk maglownica przekładnia kierownicza regeneracja
maglownica regeneracja Gdańsk
przekładnia kierownicza regeneracja Gdańsk ceny
maglownica Gdańsk
AQUARESS 2013