TOMASZÓW MAZOWIECKI REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Regeneracja koła dwumasowego Tomaszów MazowieckiPewna grupa kierowców, gdy dowie się, że dwumasa w samochodzie powinna zostać zmieniona rozważa możliwość zakupu części używanej. Rozwiązanie takie nie jest dobrym wyjściem. Jedynie kupno nowej dwumasy lub

regeneracja koła dwumasowego

dotychczas posiadanego rozwiążą nasz problem. W przypadku kupna części używanej nie mamy nigdy żadnej gwarancji, w jakim stanie technicznym jest kupiona część. Bardzo często może okazać się, że jej stan techniczny jest jeszcze gorszy, niż kondycja naszego dotychczasowego podzespołu. Z kolei kupno koła dwumasowego pochodzącego z samochodu nowego lecz powypadkowego jest również bardzo ryzykowne. W momencie zderzenia powstają ogromne siły i przeciążenia, mogące spowodować uszkodzenie elementów znajdujące się wewnątrz koła. Moglibyśmy to porównać do sytuacji, gdy fabrycznie nowe koło dwumasowe rzucilibyśmy płasko na beton z wysokości kilku metrów.

Z pewnością każdy kierowca sama jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, czy takie koło dwumasowe po takim uderzeniu chciałbym zamontować w swoim samochodzie. Kolejnym minusem kupna części używanej może być to, że w środku zagościła korozja na skutek przechowywania w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Koło takie z całą pewnością dosyć szybko odmówił posłuszeństwa i znów będziemy musieli szukać rozwiązania problemu. Regeneracja koła dwumasowego, to oprócz opcji zakupu nowej dwumasy jedyne przemyślane działanie rozwiązujące problem ze sprzęgłem na długi okres czasu.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Tomaszów Mazowiecki
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Tomaszów Mazowiecki
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013