REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ANDRYCHÓW

Regeneracja koła dwumasowego AndrychówRegeneracja koła dwumasowego to zabieg, który przywraca dwumasie jej pełne walory użytkowe. Oznacza to, że jeżeli weźmiemy koło fabrycznie nowe i takie, które przeszło zabiegi regeneracyjne to obydwa te podzespoły będą miały takie same walory użytkowe, czyli zdolność do tłumienia drgań skrętnych generowanych przez silnik w czasie jego pracy w dolnym zakresie obrotów.

Zarówno, koła dwumasowe w jednostkach benzynowych, jak i tych zasilanych olejem napędowym, mają zbliżoną żywotność i w ten sam sposób ulegają wyeksploatowaniu. Pamiętaj, że

regeneracja koła dwumasowego

jest znacznie tańsza, niż zakup części nowej, ale bez porównania korzystniejsza dla użytkownika samochodu, niż nabycie koła używanego, w nieznanym stanie technicznym i bez gwarancji.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Andrychów
Jako profesjonalny serwis oferujemy państwu regenerację wielu części samochodowych, w tym także m.in.

kół dwumasowych

, określanych często dwumasami.

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także warsztaty samochodowe i klientów flotowych z terenu obszaru całego kraju - wszystkich obsługujemy w taki sam sposób, tak więc nie ma najmniejszego znaczenia skąd jesteś.

Regeneracja koła dwumasowego

wykonana powinna być z równolegle przeprowadzoną inspekcją tarczy sprzęgła oraz docisku, ponieważ, jak niektórzy być może wiedzą, zużyte te właśnie elementy mogą przyczynić się do szybkiego zużycia koła dwumasowego, nawet, jeśli kupimy fabrycznie nowe!

Jeżeli zamieszkujesz

Andrychów

lub inne miasta na terenie województwa

małopolskiego

zachęcamy cię do kontaktu z nami.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Andrychowa
regeneracja koła dwumasowego Andrychów
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013