REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO ŚWIEBODZIN

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne
Zamieszkujesz

Świebodzin

i interesuje Cię

regeneracja koła dwumasowego

?

Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług. Za wyborem naszej firmy przemawia wiele czynników, lecz w pierwszej kolejności zwracamy Państwa uwagę, że regeneracją podzespołów samochodowych zajmujemy się już od ponad piętnastu lat. W naszej firmie zatrudniamy kilkunastu pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie i znajomość specyfiki branży, w procesach produkcyjnych wykorzystujemy szereg specjalistycznych maszyn i urządzeń, podzespoły regenerowane przez nas jeżdżą w samochodach nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Naszymi Klientami są nie tylko kierowcy indywidualni, ale i również warsztaty samochodowe, floty firm handlowych, czy spedycyjnych oraz autoryzowane serwisy wielu rozpoznawalny marek samochodowych. Kilka lat temu zakład nasz odwiedzili redaktorzy popularnego i wydawanego od ponad trzydziestu lat w Polsce tygodnika motoryzacyjnego, a przyjrzeniu się technologii, którą stosujemy wydali pozytywną rekomendację.

Jeśli chcą Państwo artykuł ten przeczytać, prosimy skontaktować się z nami, a my udostępnimy Państwu taką możliwość podając odpowiedni link do strony tygodnika. Oprócz tego w naszej firmie zajmujemy się regeneracją innych podzespołów, którymi są maglownice, zwane popularnie przekładniami kierowniczymi i konwertery, czyli sprzęgła hydrokinetyczne. Skala naszej działalności, wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i fachowość oraz tysiące zadowolonych klientów, to nasze podstawowe zalety, które warto jest brać pod uwagę w przypadku, gdy mamy problem z kołem dwumasowym.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Świebodzin
  • regeneracja koła dwumasowego pod Świebodzinem
regeneracja koła dwumasowego Świebodzin
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Pamiętajmy o tym, że w układzie przeniesienia napędu oprócz koła dwumasowego występują także trzy dodatkowe elementy: tarcza sprzęgła, docisk i wysprzęglik. Podzespoły te również regenerujemy, albowiem problem z dwumasą, to jedynie część kłopotów, która może przydarzyć się naszemu układowi przeniesienia napędu. Prawidłowa jego praca wymaga, aby wszystkie elementy tworzące go były w dobrej kondycji i z tego właśnie powodu, kiedy odwiedzimy mechanika na demontaż skrzyni, aby dostać się do koła dwumasowego, koniecznie trzeba zwrócić uwagę, w jakim stanie są wspomniane powyżej dodatkowe podzespoły. Jeżeli nie będą w stanie zadowalającym, warto jest rozważyć opcję ich regeneracji, może się bowiem okazać, że po zamontowaniu zregenerowanej dwumasy już po kilku tysiącach kilometrów zaistnieje konieczność regeneracji tarczy sprzęgła, docisku, czy samego wysprzęglik. Oznaczałoby to konieczność ponoszenia kolejnego kosztów związanych z demontażem i montażem skrzyni biegów.

Chyba więc bardziej rozsądnym wyjściem będzie w tej sytuacji przesłanie do nas całego kompletu części, czyli dwumasy, tarczy i docisku sprzęgła do regeneracji, a gdy trafi to wszystko do naszej firmy, dokonamy regeneracji koła dwumasowego oraz inspekcji trzech pozostałych elementów, a w przypadku gdy również będą kwalifikowały się do naprawy, powiadomimy natychmiast o tym Państwa. Ostateczna decyzja jest zawsze w Państwa rękach, a my nie robimy niczego bez wyraźnej zgody i akceptacji. Kierując się jednak wieloletnim doświadczeniem, rekomendujemy w dbałości o Państwa kieszeń, rozważanie zregenerowania całego kompletu sprzęgła. W przypadku, gdy zamieszkujesz

Świebodzin

i

regeneracja koła dwumasowego

lub innych elementów układu sprzęgła stanowi przedmiot Twojego zainteresowania, proponujemy skontaktować się z nami, aby omówić wszelkie szczegóły potencjalnej naprawy.
Obok na naszej stronie umieściliśmy mapę dojazdową, na której zaznaczona jest niebieskim kolorem droga ze Świebodzina do Zielonej Góry, w której lokalizowany jest punkt, gdzie można osobiście wysłać przesyłkę z kołem dwumasowym do regeneracji. Piszemy o tym dlatego, że wielu Klientom zależy bardzo na czasie i chcieliby jak najszybciej przeprowadzić całą operację i dostarczyć je do naszego zakładu. W tym celu trzeba zamówić kuriera, albo osobiście przyjechać do nas ze swoim podzespołem. Jeżeli zamówimy usługę danego dnia, zależnie od dokładnej lokalizacji Państwa i kodu pocztowego, to może być tak, że kurier przyjedzie dopiero nazajutrz. Aby nie tracić całego dnia, można z zapakowanym kołem przyjechać do tego właśnie punktu. Z mapy wynika, że gdyby skorzystać z drogi S3, to czas przejazdu powinien oscylować w okolicach pół godziny. Biorąc pod uwagę możliwość zaoszczędzenia całego dnia, nie jest to chyba zbyt dużym problemem.

Zanim jednak udacie się Państwo do tego punktu, konieczne jest skontaktowanie się z nami celem autoryzacji wysyłki. Paczka powinna być zapakowana w sposób dokładny i tak, aby znajdujące się wewnątrz koło dwumasowe nie mogło swobodnie przesuwać się w pudełku, aby nie uległo ono dalszym uszkodzeniom w trakcie transportu jeszcze przed regeneracją. Dodatkowo pamiętajmy, że źle zapakowana przesyłka może nie zostać przyjęta przez kuriera, na szczęście jednak w punktach nadawania przesyłek można skorzystać z firmowej taśmy, a nawet nabyć odpowiednie pudełko, aby ewentualnie mieć możliwość przepakowania całości przed wysłaniem.
AQUARESS 2013