REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BIAŁA PODLASKA

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego Biała PodlaskaBiała Podlaska jest miejscem Twojego zamieszkania i interesuje Cię regeneracja koła dwumasowego? Jeżeli na te pytanie odpowiadasz twierdząco, to znaczy, że nasza firma jest w stanie rozwiązać Twój problem. Na rynku regeneracji podzespołów samochodowych działamy już od wielu lat i mamy w tym zakresie bardzo bogate doświadczenie, potwierdzone faktem, że nasze zespoły po regeneracji jeżdżą w samochodach nie tylko w naszym kraju, ale i również w kilku państwach ościennych. Nasi kontrahenci, to nie tylko kierowcy indywidualni, ale i również warsztaty mechaniki samochodowej oraz autoryzowane serwisy znanych zapewne każdemu kierowcy marek.

Dodatkowo, nasze wysokie kwalifikacje potwierdza rekomendacja znanego na polskim rynku motoryzacyjnym tygodnika, wydawanego od kilkunastu lat w formie papierowej, którego redaktorzy przyjrzeli się naszym procesom technologicznym i jednoznacznie stwierdzili, że regeneracja realizowana jest w pełni profesjonalnie i warto brać ją pod uwagę, gdy któryś z naszych podzespołów ulegnie zużyciu lub awarii.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Biała Podlaska
  • regeneracja koła dwumasowego Biała Podlaska
regeneracja koła dwumasowego Biała Podlaska
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Aby w pełni wykorzystać nasz potencjał, zajmujemy się regeneracją nie tylko kół dwumasowych, ale również rozwiązujemy problemy naszych kontrahentów w przypadku zużycia docisku sprzęgła, jego tarczy i wysprzęglika. Elementy te tworzą układ przeniesienia napędu, którego dobra kondycja jest niezbędna do prawidłowej pracy całej jednostki.

Oprócz wspomnianych podzespołów w naszej firmie zajmujemy się także regeneracją przekładni kierowniczych, czyli popularnych maglownic, pomp wspomagania, przekładni ślimakowych oraz konwerterów, czyli tak zwanych sprzęgieł hydrokinetycznych, mających zastosowanie w samochodach, gdzie jest użyta automatyczna skrzynia biegów. Oprócz szerokiej gamy podzespołów, które możemy zregenerować, naszym kontrahentom oferujemy także inne związane z całym przedsięwzięciem usługi. Możemy zaliczyć do nich obsługę logistyczną, czyli transport podzespołów od klienta i do niego po regeneracji, możliwość zakupu fabrycznie nowych części samochodowych do napraw bieżących, jak i poważniejszych.
Dodatkowo, wszystkim naszym Klientom możemy zarekomendować współpracujące z nami rzetelne i sprawdzone warsztaty samochodowe, w których nasi kontrahenci mają możliwość dokonania diagnostyki poszczególnych podzespołów i późniejszego ich demontażu i montażu na potrzeby ewentualnej regeneracji. Oczywiście w serwisach tych można również dokonać różnego rodzaju innych napraw bieżących, jak i tych poważniejszych. Wieloletnie doświadczenie i wypracowane standardy, pozwalają nam świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie, na rzecz każdego Klienta, bez względu na miejsce jego zamieszkania. Tak więc, jeżeli

Biała Podlaska

jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja koła dwumasowego

lub innego podzespołu w Twym samochodzie powinna zostać wykonana, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
AQUARESS 2013