REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KĘDZIERZYN-KOŹLE

Regeneracja koła dwumasowego Kędzierzyn-Koźle



W przypadku, gdy zamieszkujesz Kędzierzyn Koźle lub dowolną sąsiednią miejscowość na terenie województwa opolskiego i regeneracja koła dwumasowego znajduje się w obszarze Twojego zainteresowania, to z prawdziwą przyjemnością możemy zaprosić Cię do korzystania z naszych usług. W branży regeneracyjnej w naszym kraju działamy już od bardzo długiego okresu czasu i mamy w tym zakresie olbrzymie doświadczenie. Nasza firma nie jest małym zakładzikiem, ani żadnym garażem, lecz dużym zakładem produkcyjnym posiadającym swoje filie.

Dysponujemy bogatym i specjalistycznym parkiem maszynowym oraz zatrudniamy wielu wykwalifikowanych i posiadających długoletnie doświadczenie specjalistów. To głównie dzięki naszej kadrze i jej umiejętnościom realizowane przez nas procesy technologiczne są bardzo wysokiej jakości, co pozwala obsługiwać nam nie tylko odbiorców indywidualnych, ale również współpracujące z nami warsztaty samochodowe oraz serwisy autoryzowane. Oprócz

kół dwumasowych regenerujemy

również tarcza sprzęgła, dociski oraz wysprzęgliki, a dodatkowo maglownice, czyli przekładnie kierownicze, przekładnie ślimakowe, a także konwertery stosowane w samochodach posiadających automatyczną skrzynią biegów. Tak więc, nasz zakład produkcyjny zachęca wszystkich zainteresowanych do korzystania z profesjonalnych usług. Jeżeli zależy Ci na jakości, to z całą pewnością w naszej firmie realizowane wszystkie procesy i usługi oparte są o wypracowane przez wiele lat standardy, co potwierdzają nasi liczni Klienci.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Kędzierzyn-Koźle
  • regeneracja koła dwumasowego Kędzierzyn-Koźle
regeneracja koła dwumasowego Kędzierzyn-Koźle
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Droga dzielącą

Kędzierzyn Koźle

i Opole przedstawia mapa tuż obok na naszej stronie. Wspominamy o tym, ponieważ z różnych powodów dla niektórych naszych Kontrahentów atrakcyjnym rozwiązaniem jest samodzielna wizyta w firmie kurierskiej i tam zostawienie swojej zapakowanej dwumasy do wysłania do naszego zakładu centralnego. Zdecydowana jednak większość Klientów wybiera opcję zamówienia kuriera pod wskazany adres, skąd przewoźnik zabiera przesyłkę i po jej zregenerowaniu przywozi.

Część natomiast naszych Kontrahentów samodzielnie przyjeżdża do nas ze swoją dwumasą lub dowolnym innym podzespołem. Rozwiązanie takie ma niewątpliwą zaletą polegającą na tym, że będąc w naszym zakładzie ze swoim podzespołem można otrzymać natychmiast już zregenerowaną część, jeżeli tylko dokładnie taki sam model i rodzaj mamy w naszym magazynie części zregenerowanych. W przypadku, gdy takiego podzespołu nie mamy, cała operacja toczy się normalnym torem, czyli przywieziony podzespół podlega

zregenerowaniu

.

AQUARESS 2013