REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO KWIDZYN

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego KwidzynAby samochód mógł normalnie jeździć, niezbędnym elementem konstrukcyjnym jest zawsze układ sprzęgła. W przypadku zużycia, co jest zupełnie naturalnym procesem,

regeneracja koła dwumasowego

pozwoli odzyskać tej części pełne walory użytkowe i normalną sprawność techniczną. Koło dwumasowe jest przykręcone z jednej strony do wału korbowego silnika za pomocą kilku śrub. Po drugiej strony współpracuje ono bezpośrednio z tarczą sprzęgła i dociskiem. Oprócz tego w układzie sprzęgła znajdziemy także wysprzęglik, umożliwiający płynne połączenie koła dwumasowego z tarczą sprzęgła. Prawidłowe działanie całości jest możliwe tylko wtedy, gdy wszystkie te elementy są w dobrej kondycji technicznej. W przypadku zatem, gdy regeneracja koła dwumasowego będzie wykonywana, warto jest również wykonać inspekcje pozostałych elementów tworzących całość. Jeżeli masz wątpliwości, w jakim stanie elementy te są, to przekazując nam swoją dwumasę możesz także dołączyć tarcze, docisk oraz wysprzęglik, a nasi specjaliści ocenią te elementy.

Na podstawie tej oceny możesz podjąć decyzję, czy również i te elementy chciałbyś zregenerować w naszym zakładzie. Wszelkie decyzje za każdym razem konsultujemy z naszymi kontrahentami, nie ma więcej możliwości, że jakieś czynności wykonamy bez Twojej zgody, narażając Cię na koszt wyższy, niż to co pierwotnie zostało ustalone. Realizowana w naszym zakładzie regeneracja koła dwumasowego jest bardzo atrakcyjną formą uporania się z problemem w swoim samochodzie, zarówno pod względem uzyskanej jakości, jak i ceny za wykonanie tej właśnie usługi.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Kwidzyn
  • regeneracja koła dwumasowego Kwidzyn
regeneracja koła dwumasowego Kwidzyn
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Kierowcy zainteresowani regeneracją koła dwumasowego zamieszkujący Kwidzyn mogą dostarczyć swoje koło dwumasowe do naszego zakładu centralnego samodzielnie lub zamówić kuriera. Inna możliwość związana z dostarczeniem swojej dwumasy do naszego zakładu polega na samodzielnym jej przywiezieniu kurierowi. Na mapie umieszczonej tuż obok zaznaczyliśmy drogę dzielącą

Kwidzyn

i ul. Wodnika w Gdańsku, gdzie punkt ten jest zlokalizowany.


Dystans ten, to niewiele ponad 100 kilometrów, tak więc biorąc pod uwagę korzyści związane ze skróceniem czasu trwania regeneracji dwumasy, opcja samodzielnej wizyty w tym właśnie punkcie może być atrakcyjna. Szczegóły związane z możliwością skorzystania z takiego rozwiązania nasi specjaliści udzielą Państwu telefonicznie pod podanym na naszej stronie numerem.
AQUARESS 2013