REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO LIMANOWA

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego LimanowaCzęsto dzwonią do nas właściciele pojazdów i proszą o diagnozę w sprawie stanu dwumasy w ich samochodach. Choć żadne telefoniczne konsultacje nie zastąpią wizyty w warsztacie, w przypadku dwumasy można w części przypadków telefonicznie zdiagnozować charakterystyczne objawy zużycia koła dwumasowego.  Punktem wyjścia do tej diagnozy jest przypomnienie funkcji koła dwumasowego: jest ono tłumikiem drgań skrętnych. Jeżeli koło dwumasowe, z uwagi na swoje zużycie, przestaje pełnić tę funkcję, zaczynamy odczuwać drgania, stuki i wibracje podczas uruchamiania silnika oraz na wolnych obrotach. Cechą charakterystyczną tych zjawisk jest ich zanikanie wraz ze wzrostem prędkości obrotowej wału korbowego silnika.

Zjawisko to można w prosty sposób wytłumaczyć w oparciu o znajomość fizyki zjawiska drgań skrętnych: po prostu występują one WYŁĄCZNIE w dolnym zakresie obrotów. Jeżeli zaczynamy je odczuwać – oznacza to, że koło dwumasowe przestaje działać poprawnie. Ich zanikanie wraz ze wzrostem prędkości obrotowej silnika nie oznacza, że koło dwumasowe nagle samo się naprawiło. Przyczyna jest inna: nie odczujemy tych drgań, bo one po prostu w wyższym zakresie obrotów nie występują. Wszystkich kierowców, zaniepokojonych stanem

kół dwumasowych

w ich samochodach zapraszamy do rozmowy z naszymi specjalistami.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Limanowa
Jako profesjonalny serwis oferujemy państwu regenerację wielu części samochodowych, w tym także m.in.

kół dwumasowych

, określanych często dwumasami.

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także warsztaty samochodowe i klientów flotowych z terenu obszaru całego kraju - wszystkich obsługujemy w taki sam sposób, tak więc nie ma najmniejszego znaczenia skąd jesteś.

Regeneracja koła dwumasowego

wykonana powinna być z równolegle przeprowadzoną inspekcją tarczy sprzęgła oraz docisku, ponieważ, jak niektórzy być może wiedzą, zużyte te właśnie elementy mogą przyczynić się do szybkiego zużycia koła dwumasowego, nawet, jeśli kupimy fabrycznie nowe!

Jeżeli zamieszkujesz

Limanową

lub inne miasta na terenie województwa

małopolskiego

zachęcamy cię do kontaktu z nami.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Limanowej
regeneracja koła dwumasowego Limanowa
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013