REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO PISZ

Regeneracja koła dwumasowego PiszGdy Pisz to lokalizacja Twojego zamieszkania i regeneracja koła dwumasowego powinna zostać wkrótce wykonana, zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych w pełni profesjonalnych usług. Każda trafiająca do nas dwumasa w pierwszej kolejności przed oddaniem jej do dalszych procesów technologicznych przechodzi inspekcję techniczną, której celem jest określenie, czy regeneracja w konkretnym przypadku będzie możliwa. Przykładem negatywnej weryfikacji może być stwierdzenie uszkodzenia obudowy koła dwumasowego w postaci na przykład pęknięcia czy odkształcenia.

Do dalszych procesów wykorzystujemy jedynie obudowę, wszystkie natomiast elementy podlegają wymianie na całkowicie nowe i z tego właśnie powodu obudowa musi być w dobrej kondycji technicznej, aby regeneracja dwumasy była wykonalna.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Pisz
  • regeneracja koła dwumasowego Pisz
regeneracja koła dwumasowego Pisz
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Niestety w rzadkich przypadkach obudowa jest uszkodzona w takim stopniu, że

regenerowanie

takiej dwumasy nie będzie możliwe. W takiej sytuacji możemy zaproponować Państwu za niewielką dopłatą pozyskanie od nas używanego i już zregenerowanego koła dwumasowego. Oczywiście na taki podzespół również macie Państwo pełną gwarancję, bez limitu przejechanych kilometrów.

Nie polecamy natomiast kupowania używanych kół dwumasowych, albowiem ich kondycja techniczna w większości przypadków jest fatalna, co powoduje, że koło takie kwalifikuje się od razu do regeneracji lub wielu przypadkach jedynie na złom. Łatwo chyba zauważyć, że zakup taki, to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Jedyne dwie alternatywy, to nabycie części fabrycznie nowej, co w przypadku kół dwumasowych najczęściej jest bardzo dużym i kosztownym wydatkiem lub korzystanie z usług regeneracyjnych.
Biorąc pod uwagę efekt końcowy, czyli użyteczność i zdolność do tłumienia drgań skrętnych, zarówno nowa, jak i taka po regeneracji mają identyczne parametry. Żywotność obydwu podzespołów będzie zbliżona, na co jednak w dużym stopniu ma wpływ styl jazdy kierowcy. Zbyt agresywny przyczyni się do szybszego życia każdego podzespołu w samochodzie. Tak więc, jeżeli

regeneracja koła dwumasowego

Twoim aucie jest konieczna i zamieszkuje

Pisz

, proponujemy skontaktować się z naszymi fachowcami, którzy udzielą wszystkich niezbędnych w tym zakresie informacji.
AQUARESS 2013