REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO DĄBROWA TARNOWSKA

Regeneracja koła dwumasowego Dąbrowa TarnowskaWielu kierowców posiada samochody, w których występuje dwumasowe koło zamachowe, zwane popularnie dwumasą. Dwumasa od jakiegoś czasu występuje powszechnie w jednostkach napędowych z silnikami wysokoprężnymi. Coraz częściej można ją także spotkać w samochodach wyposażonych w silniki z zapłonem iskrowym, zasilane etyliną.

Dwumasa to system dwóch mas, masy pierwotnej i masy wtórnej. W skład dwumasy wchodzi także zabierak, łożysko ślizgowe, obudowa oraz wbudowane w koło pierwotne sprężyny łukowe. Na masie pierwotnej koła dwumasowego, znajdującej się od strony silnika, osadzony jest wieniec zębaty, współpracujący z rozrusznikiem. Tarcza zabierakowa i sprężyny łukowe to kluczowe elementy koła dwumasowego. Przekazują one moment obrotowy z koła pierwotnego na koło wtórne, tłumiąc drgania skrętne. Dwumasa, jak każdy podzespół samochodu zużywa się. Trwałość optymalnie użytkowanych kół dwumasowych to około 200 tysięcy kilometrów.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Dąbrowa Tarnowska
Jako profesjonalny serwis oferujemy państwu regenerację wielu części samochodowych, w tym także m.in.

kół dwumasowych

, określanych często dwumasami.

Obsługujemy klientów indywidualnych, a także warsztaty samochodowe i klientów flotowych z terenu obszaru całego kraju - wszystkich obsługujemy w taki sam sposób, tak więc nie ma najmniejszego znaczenia skąd jesteś.

Regeneracja koła dwumasowego

wykonana powinna być z równolegle przeprowadzoną inspekcją tarczy sprzęgła oraz docisku, ponieważ, jak niektórzy być może wiedzą, zużyte te właśnie elementy mogą przyczynić się do szybkiego zużycia koła dwumasowego, nawet, jeśli kupimy fabrycznie nowe!

Jeżeli zamieszkujesz

Dąbrowę Tarnowską

lub inne miasta na terenie województwa

małopolskiego

zachęcamy cię do kontaktu z nami.
  • regeneracja koła dwumasowego w okolicach Dąbrowy Tarnowskiej
regeneracja koła dwumasowego Dąbrowa Tarnowska
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013