REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO RYBNIK

Regeneracja koła dwumasowego RybnikW przypadku, gdy zamieszkujesz Rybnik i regeneracja koła dwumasowego w Twoim samochodzie jest zabiegiem, który powinien zostać w miarę szybko wykonany, zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług, albowiem nasz zakład od wielu już lat specjalizuje się w regenerowaniu różnego rodzaju podzespołów samochodowych, a koła dwumasowe są jednym z wiodących obszarów naszej działalności gospodarczej.

Dwumasy

opuszczające nasz zakład jeżdżą w samochodach nie tylko na terenie Polski, ale również wielu państw naszym kraju sąsiadujących. Nasi kontrahenci to nie tylko kierowcy indywidualni, ale także warsztaty samochodowe, firmy transportowe, a także autoryzowane serwisy znanych marek samochodowych na polskim rynku motoryzacyjnym.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Rybnik
  • regeneracja koła dwumasowego Rybnik
regeneracja koła dwumasowego Rybnik
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.

Koła dwumasowe

nie mają zbyt dobrych opinii zarówno wśród samych kierowców, jak i mechaników samochodowych. Podstawowym zarzutem pod ich adresem jest to, że ulegają uszkodzeniu, są kosztowne, a tak na dobrą sprawę niczego nie wnoszą do jazdy samochodem. Niestety z argumentami tymi nie możemy się zgodzić, gdyż funkcjonujemy w tej branży od wielu już lat.

Po pierwsze koła dwumasowe są podzespołem, który zużywa się po przebiegu około dwustu tysięcy kilometrów. Zwróćmy uwagę, ile razy, zanim osiągniemy taki przebieg, musimy wymienić pasek rozrządu, klocki hamulcowe i innego rodzaju części oraz jakie ponosimy w tym okresie koszty związane z eksploatacją i naprawą samochodu. Gdy sobie to uświadomimy, to okaże się, że koło dwumasowe jest elementem wystarczającym na bardzo długo, a koszty związane z naprawą lub zakupem nowego podzespołu nie są wcale tak duże.

Dwumasy w samochodzie pełnią dosyć istotną funkcję, albowiem ich rola polega na niwelowaniu drgań skrętnych generowanych przez silnik, dzięki czemu drżenie i wibracja karoserii jest praktycznie niewyczuwalna. Dodatkowo koła te mają za zadanie chronić skrzynię biegów przed nadmiernym obciążeniem i wspomnianymi powyżej drganiami skrętnymi. Mało kto wie, ale przyczyniają się też do niższego zużycia paliwa, a o tym, że dzięki nim płynniej następuje zmiana biegów, chyba każdy wie z własnego doświadczenia. W przypadku zatem, gdy

regeneracja koła dwumasowego

w Twoim samochodzie powinna zostać wykonana i zamieszkujesz

Rybnik

, zapraszamy do kontaktu z nami, podczas którego nasi specjaliści wszystko dokładnie Państwo wyjaśnią i przyjmą ewentualne zlecenie na realizację usług.
AQUARESS 2013