ŁĘCZYCA REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO

Regeneracja koła dwumasowego ŁęczycaKiedy nasz samochód zbliża się do przebiegu około dwustu tysięcy kilometrów, powinniśmy liczyć się z faktem, że

regeneracja koła dwumasowego

wkrótce będzie koniecznością. Żywotność tego podzespołu jest, bowiem zbliżona do wspomnianego przebiegu. W przypadku silników wyposażonych w silniki diesla objawy zużycia dwumasy są dużo lepiej zauważalne. Wynika to z charakteru pracy takiego właśnie silnika, który przez znaczną część funkcjonuje w zakresie niskich obrotów. Istota koła dwumasowego sprowadza się do tłumienia drgań skrętnych generowanych przez silnik w tym właśnie zakresie obrotów. Silniki benzynowe z natury pracują w wyższym zakresie obrotów, a zatem objawy zużycia koła dwumasowego w ich przypadku mogą być nieco mniej zauważalne.

Nie zmienia to jednak faktu, że przy przebiegu około dwustu tysięcy kilometrów powinniśmy być wyczuleni na pojawiające się wibracje i drgania karoserii, a także różnego rodzaju metaliczne i nienaturalne odgłosy wydobywające się z okolicy skrzyni biegów i silnika.
  • regeneracja koła dwumasowego Łęczyca
Nasz serwis specjalizuje się w regeneracji wielu podzespołów, w tym także

kół dwumasowych

, zwanych popularnie dwmasami.
regeneracja koła dwumasowego Łęczyca
Oprócz

regeneracji koła dwumasowego

, należy zawsze zwrócić uwagę na to, w jakim stanie jest docisk, tarcza sprzęgła i wysprzęglik. Niestety wielu kierowców chcą zaoszczędzić relatywnie niewielkie pieniądze, decyduje się na zamontowanie nowego bądź regenerowanego koła dwumasowego i pozostawienie zużytego docisku, tarczy, czy też wysprzęglika.

koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Łęczyca
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
AQUARESS 2013