REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO LEGNICA

Poniedziałek - piątek 8 - 16
sobota 10 - 14
niedziele i święta nieczynne

Regeneracja koła dwumasowego LegnicaW przypadku, gdy zamieszkujesz Legnicę i chcesz zregenerować koło dwumasowe w swoim samochodzie z całą pewnością możemy Ci pomóc. Oferowana przez nas usługa, to tak na dobrą sprawę rekonstrukcja dwumasy i takie właśnie określenie w lepszym stopniu oddaje istotę realizowanych przez nas usług. Regenerację kojarzyć możemy z odnowieniem jakiegoś podzespołu, natomiast my niczego nie odświeżamy, ale dokonujemy całkowitej odbudowy każdej trafiającej do nas dwumasy, bez względu na jej przebieg i stopień zużycia. Ze starego koła dwumasowego pozostaje jedynie obudowa, ale tylko pod warunkiem, że nie jest ona uszkodzona i nie ma jakichkolwiek pęknięć, przetarć lub innych oznak wskazujących na jej osłabienia. Wszystkie podzespoły znajdujące się wewnątrz koła dwumasowego, których zadaniem jest tłumienie drgań za każdym razem są wymieniane na nowe.

Części zamienne, które stosujemy wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zaopatrujemy się bowiem dokładnie u tych samych producentów, u których nabywają podzespoły wytwórcy

kół dwumasowych

. Ponieważ nasza gwarancja udzielana jest na okres dwunastu lub dwudziestu czterech miesięcy, to musimy mieć całkowitą pewność, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Warto jest również zaznaczyć, że gwarancja ta nie ma jakiegokolwiek limitu kilometrów. Jak się zatem Państwo domyślacie, nasze usługi są realizowane na bardzo wysokim poziomie i z zachowaniem wysokich standardów.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Jelenia Góra
  • regeneracja koła dwumasowego pod Jelenią Górą
regeneracja koła dwumasowego Jelenia Góra
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
W toku naszej działalności, bardzo często spotykamy się z opiniami naszych klientów, a niekiedy nawet i samych mechaników samochodowych, że koła dwumasowe są  montowane tylko i wyłącznie w samochodach zasilanych olejem napędowym. Nie jest to prawdą, gdyż od wielu już lat dwumasy są stosowane także w samochodach z silnikami benzynowymi. Rola koła dwumasowego w obydwu przypadkach jest zawsze taka sama, a polega na niwelacji drgań generowanych przez silnik i zapobieganiu rozprzestrzeniania się ich na karoserię samochodu.

Innym zadanie dwumasy jest ochrona skrzyni biegów przed nadmiernym przeciążeniem związanym z przenoszeniem momentu obrotowego z silna na dalsze elementy układu przeniesienia napędu. Niektórzy kierowcy zamieniają koło dwumasowe na klasyczne sprzęgło, a po upływie określonego czasu są zdziwieni, że skrzynia biegów uległa zniszczeniu. W wielu przypadkach może to być właśnie konsekwencją usunięcia dwumasy. Zatem, jeżeli zamieszkujesz Legnicę i w Twoim aucie powinna być wykonana

regeneracja koła dwumasowego

lub ewentualnie chcesz wymienić je na nowe, zapraszamy do kontaktu z nami. Możemy zaproponować Ci wykonanie naszej usługi lub możliwość zakupu nowego koła dwumasowego w atrakcyjnej cenie.
AQUARESS 2013