REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO BIELSKO-BIAŁA

Regeneracja koła dwumasowego Bielsko-BiałaJeżeli Bielsko-Biała lub sąsiednia miejscowość jest lokalizacją Twojego zamieszkania i regeneracja koła dwumasowego w Twoim aucie powinna zostać wykonana już teraz lub wkrótce, zachęcamy do lektury naszej strony i kontaktu z naszymi konsultantami, którzy udzielają wszelkich informacji na temat tego, w jaki sposób można dokonać diagnostyki dwumasy w Twoim samochodzie oraz gdzie wykonać ewentualny demontaż i montaż koła na potrzeby regeneracji, oczywiście w przypadku gdyby zaistniała taka konieczność.

Nasz zakład specjalizuje się w regenerowaniu różnego rodzaju podzespołów samochodowych i dwumasy stanowią wiodący obszar naszej działalności. W tym zakresie mamy ogromne doświadczenie, czego efektem jest nasza współpraca nie tylko z kontrahentami indywidualnymi, ale także warsztatami i serwisami autoryzowanymi wielu znanych na polskim rynku marek samochodowych.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Bielsko-Biała
  • regeneracja koła dwumasowego Bielsko-Biała
regeneracja koła dwumasowego Bielsko-Biała
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka.
Wiedza i ogromne doœwiadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pe³en zakres us³ug
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obs³uga logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Aby skorzystać z naszych usług, konieczne jest dostarczenie swojego podzespołu do naszego zakładu centralnego. W wielu przypadkach będzie to możliwe do wykonania samodzielnie, niemniej jednak nie wszyscy będą w stanie to wykonać, choćby z uwagi na odległość i czas, który należałoby na to poświęcić. W takim przypadku najłatwiejszym rozwiązaniem jest zamówienie za naszym pośrednictwem kuriera, który odbierze prawidłowo zapakowane koło dwumasowe i po regeneracji przywiezie je do Państwa z powrotem.

Zwracamy szczególną uwagę na to, aby przesyłkę z dwumasą zapakować w sposób prawidłowy, a mamy tutaj na myśli w szczególności takie jej zabezpieczenie, aby wewnątrz opakowania nie miała ona możliwości swobodnego przemieszczania się. W takim przypadku mogłaby ona ulec dalszemu uszkodzeniu, lub uszkodzić opakowanie albo inne znajdujące się w pobliżu elementy podczas transportu. Aby dobrze zabezpieczyć koło w opakowaniu, najprościej będzie wykorzystać specjalną folię bąbelkową lub zwykłą tekturę i papier. Jeżeli opakowanie nie będzie prawidłowo przygotowane kurier może odmówić przyjęcia przesyłki, co spowodować może opóźnienie w dostarczeniu jej do naszego zakładu.

Warto pamiętać o tym, że kurier może przyjechać pod dowolnie wskazaną lokalizację, którą może być także warsztat realizujący demontaż i montaż dwumasy. Aby wykonać diagnostykę dwumasy, jeżeli generuje ona podejrzane symptomy, proponujemy skorzystać z naszej rekomendacji warsztatów zlokalizowanych na terenie każdego zakątka kraju, dzięki czemu cały zabieg będzie dla Państwa łatwy i może zostać przeprowadzony w sposób bardzo szybki. Tak więc, jeżeli

Bielsko-Biała

jest miejscem Twojego zamieszkania i

regeneracja koła dwumasowego

powinna zostać wkrótce wykonana, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.
AQUARESS 2013