REGENERACJA KOŁA DWUMASOWEGO PUŁAWY

tel.  603 501 605

Zamawianie usług i informacje
Twoje auto będzie sprawne w ciągu kilku godzin
Poniedziałek - piątek 8-18 
soboty 10 - 14, niedziela nieczynne
Koło dwumasowe jak nowe
takie właśnie będzie po naszej regeneracji

Regeneracja koła dwumasowego PuławyPuławy to jedna spośród wielu lokalizacji na terenie naszego kraju, gdzie regeneracja koła dwumasowego może zostać zrealizowana na rzecz naszych zainteresowanych Kontrahentów. Pamiętajmy o tym, że niesprawny podzespół samochodowy, a mamy tutaj na myśli nie tylko dwumasy, ale również każdy inny element istotny z punktu widzenia funkcjonowania samochodu, to zwiększone ryzyko zarówno w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, jak i możliwości poniesienia niepotrzebnych, dodatkowych kosztów, gdyby samochód uległ uszkodzeniu na skutek awarii całkowitej.

W przypadku, gdy awaria przydarzy nam się w pobliżu miejscu zamieszkania, to nie będzie to wielkim problemem. W sytuacji natomiast, gdy coś takiego stanie się w dużej odległości od miejsca Twojego zamieszkania, to z całą pewnością ewentualne koszty transportu samochodu lawetą lub jego holowania będzie dosyć bolesny dla kieszeni każdego kierowcy.
koło dwumasowe regeneracja montaż demontaż Puławy
  • regeneracja koła dwumasowego Puławy
regeneracja koła dwumasowego Puławy
Dlaczego wybrać właśnie naszą firmę? Otóż ważnych powodów jest kilka
Ogromne doświadczenie
Koła dwumasowe regenerujemy już od wielu lat. W związku z tym mamy bardzo bogate doświadczenie w tym obszarze.
Szerokie grono Klientów
Z naszych usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także warsztaty samochodowe i autoryzowane serwisy znanych w Polsce marek.
Profesjonalizm
Do wszelkich prac stosujemy specjalistyczne narzędzia i maszyny, co daje gwarancję rzetelnego zrealizowania regeneracji.
Pełen zakres usług
Regenerujemy nie tylko koła dwumasowe, ale także dociski, tarcze sprzęgła oraz wysprzęgliki.
24 m-ce gwarancji
Koła dwumasowe po naszej regeneracji otrzymują 12 lub 24 m-ce gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów.
Kompleksowa obsługa logistyczna
Jeżeli zechcesz, mozemy zaoferować Ci transport Twojego koła dwumasowego do naszego zakładu centralnego z dowolnego miejsca w Polsce.
Zabiegi przez nas podejmowane oraz wszystkie realizowane przez nas procesy technologiczne w odniesieniu do koła dwumasowego, możemy dużo precyzyjniej określić mianem rekonstrukcji, a nie regeneracji. Argumentem jest to, że regeneracja to pewnego rodzaju odnowienie podzespołów i drobne wymiany poszczególnych tworzących go elementów.

W wypadku naszego zakładu i podejścia do tematu, rekonstrukcja jest określeniem lepszym, a to z tego względu, że w przypadku każdego trafiającego do nas koła dwumasowego, wymieniamy praktycznie wszystkie znajdujące się w jego wnętrzu elementy. Ze starej dwumasy pozostawiamy jedynie obudowę, pod warunkiem, że nie jest ona przetarta, pęknięta lub uszkodzona mechanicznie w jakikolwiek inny sposób. W każdym opuszczającym nasz zakład kole dwumasowym jest całkowicie nowy jego środek.
Stosowane materiały i elementy tłumiące drgania skrętne są zawsze najwyższej jakości, dzięki czemu w niektórych modelach samochodów jesteśmy w stanie udzielić dwuletniej gwarancji, bez jakiegokolwiek limitu przejechanych kilometrów w trakcie jej trwania. Z pewnością dla każdego czytelnika i uważnego obserwatora, fakt ten jest bardzo istotny i świadczy, że wykonywane w naszym zakładzie procesy są w pełni profesjonalne i realizowane na bardzo wysokim poziomie, jeżeli chodzi o jakość. Tak więc, jeżeli zamieszkujesz

Puławy

i

regeneracja koła dwumasowego

lub innego podzespołu w Twoim samochodzie jest wymagana, proponujemy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy wskażą możliwości, w jaki można rozwiązać zaistniały problem.
AQUARESS 2013