Regeneracja maglownic Poznań

Gwarancja 12 m-cy
OBSŁUGA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
Regeneracja przekładni hydraulicznych od 440 zł - dotyczy niektórych modeli samochodów

O szczegóły pytaj naszego doradcę

ATRAKCYJNA CENA - FABRYCZNE WYKONANIE
Maglownica trafia do naszego zakładu
Wykonujemy regenerację i testy
Otrzymujesz zregenerowaną maglownicę

Regeneracja maglownic PoznańWspółczesna technika umożliwia przywrócenie wielu podzespołom samochodowym ich pierwotnych właściwości, a dzięki temu powtórnie mogą zostać one wykorzystane.

Regeneracja maglownicy

(przekładni kierowniczej) jest tego doskonałym przykładem.

Dzięki zastosowaniu specjalistycznych maszyn i urządzeń oraz przyrządom służącym do przeprowadzania ostatecznych testów, praktycznie każda maglownica nadaje się do regeneracji. Poprzez to w pierwszej kolejności kierowca oszczędza znaczne kwoty, ponieważ zakup nowej przekładni kierowniczej w wielu przypadkach może stanowić znaczny koszt ogólnej wartości samochodu, co dotyczy w szczególności samochodów nieco starszych.

Z kolei zakup maglownicy używanej, kończy się koniecznością kolejnego wydania pieniędzy, ponieważ maglownice używane w wielu przypadkach pochodzą z samochodów wypadkowych i dopiero po krótkim czasie ich użytkowania okazuje się, że tak naprawdę nie powinny one być wcale powtórnie zamontowane w innym samochodzie.

Na skutek wypadku, przeciążenia i siły działające na samochód i jego poszczególne podzespoły są tak duże, że wiele podzespołów ulega uszkodzeniu i nie mamy tu na myśli wyłącznie elementów blacharskich, reflektorów, chłodnicy, czy innych tego rodzaju, a uszkodzenia zachodzące wewnątrz poszczególnych podzespołów, na przykład wewnątrz maglownicy, koła dwumasowego, turbosprężarki, głowicy, czy innych.
regeneracja maglownicy Poznań
Tak jak już wspomniano,

regeneracja maglownicy

(przekładni kierowniczej) jest możliwa w większości przypadków, niemniej jednak nie zawsze. Jeżeli obudowa maglownicy jest pęknięta, to jej regeneracja praktycznie jest niemożliwa, ponieważ sam korpus, czyli obudowa zewnętrzna przekładni kierowniczej powinna być w dobrym stanie. Regeneracja maglownicy wiąże się z wymianą uszczelnień i obróbką mechaniczną elementów metalowych pracujących wewnątrz.

Maglownice po wszystkich czynnościach naprawczych i regeneracji są montowane na specjalistycznym stole diagnostycznym, gdzie przechodzą szereg testów, które symulują rzeczywiste warunki pracy, takie jakie mają miejsce podczas faktycznej jazdy samochodem.

Maglownica poddawana jest wpływowi wysokiego ciśnienia, temperatury oraz obciążeniu i jedynie po pozytywnym zaliczeniu wszystkich testów może zostać wysłana do klienta. Takie działanie wynika z faktu, że dbamy o jakość naszych usług i do wszystkich napraw podchodzimy z pełnym profesjonalizmem.

Jeżeli więc regeneracja maglownicy (przekładni kierowniczej) w Twoim samochodzie jest konieczna, z pewnością możesz usługę taką mam zlecieć, będąc spokojnym o jej jakość i rzetelność wykonania.
zregenerować maglownicę w Poznaniu

REGENERACJA MAGLOWNIC POZNAŃ

- Zapraszamy także mieszkańców miast sąsiednich na terenie woj.

wielkopolskiego

:

Piła Kalisz Leszno Konin Koło Turek Gniezno Szamotuły Oborniki Trzemeszno Września Jarocin Środa Wielkopolska Śrem Grodzisk Wielkopolski Wolsztyn Pniewy Czarnków Chodzież Jastrowie Złotów Słupca Kleczew Sompolno Tuliszków Rychwał Ostrów Wielkopolski Krotoszyn Odolanów Rawicz Gostyń Poznań

regeneracja maglownicy montaż i demontaż oraz serwis
regeneracja maglownicy kontrola stanu połączeń
regeneracja maglownicy diagnostyka testy przed wysłaniem Klientowi
zregenerowana maglownica przed testami szczelności
maglownica po regeneracji w magazynie przekładni sprawnych
maglownica zregenerowana po testach oczekuje na zapakowanie i wysłanie
regeneracja maglownicy pomiar przed obróbką mechaniczną
regeneracja maglownicy pomiary w celu określenia stopnia zużycia listwy
regeneracja maglownicy w trakcie realizacji
regeneracja maglownicy szlifowanie na specjalistycznej maszynie
regeneracja maglownicy zakończona montażem poszczególnych części
maglownica zregenerowana po kontroli i przed odesłaniem do odbiorcy
  • maglownica w trakcie regeneracji
Konieczność demontażu maglownicy przed dostarczeniem jej do nas wiąże się z tym, aby odwiedzić solidnego mechanika samochodowego, który nie tylko dokona diagnozy przekładni kierowniczej ale i również zdemontuje ją, jeśli rzeczywiście kwalifikuje się ona do regeneracji. W sytuacji, gdy nie masz dostatecznie zaufanego fachowca, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w tym zakresie.

Poniewa
ż

regeneracją maglownic

(przekładni kierowniczych) oraz kilku innych podzespołów zajmujemy się od wielu już lat, współpracujemy ściśle z wieloma serwisami samochodowymi, w tym także autoryzowanymi różnych marek i jesteśmy w stanie polecić Ci profesjonalistów na Twoim obszarze zamieszkania. Jeśli zechcesz, możesz belkę dostarczyć do nas samodzielnie, zamówić kuriera, ewentualnie przywieźć ją do siedziby firmy kurierskiej z nami współpracującej. Poniżej odległości z wybranych miast do punktu odbioru przesyłek.

Kalisz – Pozna
ń, ok. 119 km,
Leszno – Pozna
ń, ok. 89 km,
Gniezno – Pozna
ń, ok. 41 km,
Wrze
śnia – Poznań, ok. 44 km,
Ko
ło – Poznań, ok. 129 km,
Turek (proponujemy dojazd do biura w
Łodzi),
Konin – Pozna
ń, ok. 104 km,
Szamotu
ły – Poznań, ok. 42 km,
Oborniki – Pozna
ń, ok. 31 km,
Pniewy – Pozna
ń, ok. 53 km,
Krotoszyn – Pozna
ń, ok. 106 km,
Rawicz – Pozna
ń, ok. 108 km.
Solidnie
Gwarancja
Cały kraj
Wszystkie marki
Poznań regenerowana maglownica czy nowa
Poznań maglownica przekładnia kierownicza regeneracja
maglownica regeneracja Poznań
przekładnia kierownicza regeneracja Poznań ceny
maglownica Poznań
AQUARESS 2013